Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Aranżacja wnętrz i mieszkanie w spadku

Niedawno musiałam zająć się sprawami spadkowymi, prawnymi, urzędowymi, jak i mieszkaniowymi. Dostałam mieszkanie we Wrocławiu w spadku po moich dziadkach. Nie spodziewałam się tego. Miałam teraz dużo na głowie. Wiadomo, że nie jest to proste, a sama nigdy się tym nie zajmowałam. Zaczęłam od tego, ze musiałam załatwiać wszystkie sprawny prawne, ponieważ na nie ma się określony czas.

Czas na nową aranżację wnętrz

aranżacja wnętrzDopiero jak się tym zajęłam to przeszłam do mieszkania. Zdecydowanie potrzebne były tam nowoczesne aranżacja wnętrz we Wrocławiu. Wielokrotnie prosiłam swoich dziadków, żeby odnowili swoje mieszkanie, ale oni nie chcieli niczego zmieniać. Miałam zatem dużo rzeczy do roboty. Taka architektura wnętrz z pewnością zostać nie mogła, ponieważ mieszkanie było bardzo zniszczone. Musiałam się tym sama zająć. Potem jednak pomyślałam, że wcale nie muszę. W końcu we Wrocławiu na pewno pracuje jakiś tania architekt wnętrz, który mógłby zająć się moim mieszkaniem. To na pewno będzie dobre rozwiązanie, ponieważ on wykona dla mnie dobry projekt wnętrz, na pewno lepszy niż ja bym sobie sama zrobiła. Zaczęłam zatem przygotowania do remontu. Można by powiedzieć, że projektant wnętrz sam mi się nawinął, ponieważ zobaczyłam jego reklamę w gazecie lokalnej. Dzięki temu nie musiałam nigdzie szukać dobrego specjalisty. Zadzwoniłam do niego i umówiłam się na spotkanie. Potem razem ustaliliśmy jak to ma wyglądać i w jakim stylu chcę mieć wykonane mieszkanie. Postawiłam na styl nowoczesny, ponieważ taki mi się najbardziej podobał. Wszystko poszło jak należy.

Teraz mieszkanie jest na pewno bardzo piękne i atrakcyjne. Projektant wnętrz z Wrocławia bardzo się postarał, więc nie miałam zastrzeżeń co do jego pracy. Do był jednak dobry wybór, żeby samodzielnie się tym nie zajmować, tylko zatrudnić od tego fachowca.

Aranżacja wnętrz i mieszkanie w spadku
Przewiń na górę