Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Co zrobić z nieocieplonym poddaszem?

Dobrze docieplone poddasze to pierwszy krok, jaki musimy podjąć, aby móc skutecznie oszczędzać na ogrzewaniu. W domach energooszczędnych jest to jedna z podstawowych kwestii, jednak w starszych domach nigdy nie jest za późno, żeby dokonać termomodernizacji naszego budynku, a warto zacząć własnie od docieplenia naszego poddasza i dachu w skuteczny sposób.

Poddasze koniecznie musimy szybko docieplić

solidne docieplenia poddaszy w mazowieckimEksperci są zgodni co do tego, że przez dach potrafi uciekać ogromna część posiadanego przez nas ciepła. To bardzo ważne, aby móc skutecznie radzić sobie z utratą ciepła w trakcie sezonu grzewczego. Jego uciekanie przez dach to jeden z głównych powodów dla którego mamy często problem z efektywnym ogrzewaniem mieszkania. Na szczęście obecnie wiele firm oferuje nam możliwość pokrycia naszego poddasza specjalną pianką poliuretanową, co jest niezwykle skutecznym sposobem na ocieplenie poddasza. Pamiętajmy o tym. Gwarancja na taką piankę jest niezwykle długa, a dodatkowo jest ona w stanie dotrzeć praktycznie do każdej szczeliny, co jest niezwykle dobre pod względem efektywności tego rozwiązania, o czym warto pamiętać. Piana poradzi sobie skutecznie nawet w sytuacji, gdy będziemy posiadali bardzo skomplikowany dach z trudno dostępnym poddaszem. Możemy nakładać ją agregatem albo z puszek, co jest jednak mniej efektywne. Warto wiedzieć kto może wykonać dla nas solidne docieplenia poddaszy w mazowieckim i sąsiednich regionach.

Szybkie i skuteczne ocieplenie poddasza sprawi

, że w sezonie grzewczym uda nam się znacznie zaoszczędzić na wydatkach związanych z opałem. To bardzo ważne, gdyż dzięki temu będziemy mogli skutecznie radzić sobie z wieloma wyzwaniami, takimi jak chociażby nowe inwestycje, na które będziemy mieli zdecydowanie więcej pieniędzy.

Co zrobić z nieocieplonym poddaszem?
Przewiń na górę