Czy warto kupić Kross Lea Replica?

Firma Kross produkuje nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. W dodatku te jednoślady są jednymi z najbardziej popularnych na polskim rynku. Lea Replica to rower dla dziewczynek, który zwraca uwagę nie tylko swoim unikalnym designem, ale również parametrami. 

Lea Replica dla dziewczynek 

kross lea replicaZapewne większość z nas kojarzy rower Kross Lea, przeznaczony dla pań. Patrząc na model Lea Replica, jest on jej dokładną kopią. Jednakże oczywiście w mniejszej skali, gdyż jest to rower dziecięcy. Ten model roweru dziecięcego jest wyposażony w aluminiowa ramę, która jest tak skonstruowana, by ułatwić młodej cyklistce zarówno wsiadania, jak i zsiadanie z siodełka. Kross Lea Replica sprawdza się zarówno podczas przejażdżek po mieście, jak i dłuższych wypraw. Co ważne, amortyzator jest odpowiednio miękki, tak by działał również dla cyklistek, które są bardzo lekkie. Natomiast optymalna ilość przełożeń, pomoże małej rowerzystce w pokonaniu nawet najbardziej stromego wzniesienia. Jeśli zaś chodzi o hamulce, Lea Replica jest wyposażona w klasyczne i niezawodne V-Brake, które sprawdzają się niezależnie od terenu i warunków atmosferycznych. Cena tego roweru to niecałe dziewięćset złotych, co przy tak dobrze wykonanym jednośladzie jest ceną niemal promocyjną. Warto też zwrócić uwagę na kolorystykę w jakiej utrzymane są Lea Replica. Dzięki niej rower prezentuje się naprawdę wyjątkowo i wyróżnia wśród dziecięcych jednośladów konkurencyjnych firm. Replica to idealny stosunek jakości do ceny, który doceni również nasza pociecha.

Jeśli ciągle zastanawiamy się, jaki rower będzie najlepszy dla dziewczynki – Lea Replica to odpowiedź na wszelkie nasze wątpliwości. To rower zarówno dla początkujących rowerzystek, jak i tych, które mają pewną zaprawę w jeździe na rowerze,