Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Czym się wyróżnia Maurice Lacroix?

Istnieje wiele firm, produkujących markowe ekskluzywne zegarki. Jedną z nich jest niewątpliwie Maurice Lacroix. Szwajcarska firma, która w porównaniu z innymi markami, jest na rynku stosunkowo niedawno. Jednakże systematyczna praca nad jakością i kreowaniem marki, pozwoliła jej zająć miejsce w czołówce. 

Szwajcarski zegarek od Maurice Lacroix 

zegarki maurice lacroixNiektóre ekskluzywne marki sprzedają się bardzo dobrze, inne mniej, ale zegarki Maurice Lacroix, z pewnością należą do tej pierwszej grupy. Firma co roku notuje tendencję zwyżkową, sprzedając i produkując coraz więcej sztuk swoich chronometrów. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ cechuje je nie tylko doskonała jakość wykonania, ale również oryginalny design. Projektanci zegarków pracujący dla Maurice Lacroix, wykonują naprawdę świetną pracę, tworząc niemal małe dzieła sztuki. Każdy, kto jeszcze nie miał do tej pory większego kontaktu z tą marką, powinien jak najszybciej nadrobić zaległości. Szczególnie jeśli jest fanem profesjonalnej, szwajcarskiej roboty. Zegarki Maurice Lacroix znajdziemy w salonach firmowych lub też sklepach internetowych. Zarówno salony firmowe, jak i sklepy internetowe oferują kolekcje starsze oraz najnowsze. Mimo, że marka nie jest na rynku tak długo, jak inni szwajcarscy potentaci z branży, udało jej się dotrzeć do kluczowego dla niej segmentu klientów. A stanowią go ludzie z określoną, wysoką pozycją społeczną, których stać na tak ekskluzywny produkt. Koszt zegarków tej firmy waha się w przedziale od kilku, do kilkunastu tysięcy złotych.

Szwajcarskie zegarki, nie bez kozery są synonimem dokładności i punktualności. Wiele z nich jest do dzisiaj wykonywanych ręcznie, co ogranicza ilość produkowanych sztuk i wpływa na ich ekskluzywność. Posiadacze chronometrów Maurice Lacroix, najbardziej chwalą je za elegancję i szyk.

Czym się wyróżnia Maurice Lacroix?
Przewiń na górę