Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Dostaję ofertę różnorodnego cateringu do biura

Pracuję jako sekretarka w jednej z większych firm. Lubię swoją pracę i mam kontakt z różnymi kontrahentami oraz ludźmi, którzy chcą z nami współpracować. Codziennie dostaję różne oferty, które prezentuję szefowi, jeżeli są na prawdę interesujące.

Zdecydowaliśmy się na catering, który jest zróżnicowany

różnorodny catering do biura w WarszawieDziś z samego rana w naszej firmie pojawił się właściciel firmy, która oferuje różnorodny catering do biura w Warszawie i przedstawił mi ofertę na dania. Początkowo nie rozważałam, żeby się tym zainteresować, ale oferta była bardzo ciekawa. Do wyboru były smaczne kanapki oraz można nawet zamówić lunch czy obiad, który składał się z kilku wariantów. Tak bardzo różnorodny catering do biura w Warszawie to świetnie rozwiązanie dla naszych pracowników, którzy pracują do późnego wieczora i to na pewno się sprawdzi. Ceny były bardzo przystępne i postanowiłam udać się z tą ofertą do prezesa. Dzisiaj miał sporo zajęć, ponieważ była odprawa i kilka spotkań, dlatego poczekałam, aż będzie miał trochę wolnego czasu. Dopiero około godziny szesnastej udało mi się dostać do jego gabinetu. Przedstawiłam mu ofertę na różnorodny catering do biura w Warszawie, którą przyniósł właściciel tej firmy i przedstawiłam mu same plusy. Prezes był bardzo zainteresowany i zalecił mi, ażebym zaprosiła tego człowieka na spotkanie z nim. Chce omówić wszystkie szczegóły osobiście. Nasi pracownicy bardzo się ucieszą jak będzie różnorodny catering do biura w Warszawie i na pewno większość będzie z tego korzystała.

Udało się podpisać umowę i dostajemy regularnie jedzenie do firmy. Wszystko jest bardzo smaczne i ja sama zaczęłam jadać obiady w pracy. Dzięki temu mam więcej czasu dla siebie, ponieważ nie muszę nic przygotowywać w domu. Do tego jem bardzo zdrowo.

Dostaję ofertę różnorodnego cateringu do biura
Przewiń na górę