Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Dostawa owoców wprost do biura

Coraz bardziej popularne staje się zamawianie produktów spożywczych do pracy przez właścicieli dużych firm. Wykazują się oni najwyższą dbałością o pracowników, wykupują tzw. : ,,abonamenty”, które mają polegać na tym, że utrzymują oni z dostawcami stałą cenę zestawu owoców przez cały rok, bez względu na pierwotną cenę owoców na rynku.

Owoce przyjemnością w pracy

zakup owoców z dostawąSpecjaliści, którzy zajmują się dostawami świeżych owoców, dobierają je odpowiednio, w zależności od pory roku, zaś fachowi dostawcy dostarczają nam owoce bezpośrednio do firmowej kuchni. Brzmi świetnie prawda? Dlaczego zakup owoców z dostawą to same korzyści? Otóż owoce w pracy są zdrowym benefitem, pozwalają dbać o nasze zdrowie. Pracownicy obdarowani codziennie świeżymi owocami zwiększają swoją efektywność oraz zaangażowanie. Każdy z nas doceni taki miły gest pracodawcy i z pewnością chętniej będziemy chodzić do pracy, pełni energii i zadowoleni, że codziennie mamy dostęp do naszych ulubionych, sezonowych owoców. Z pewnością wpłynie to na nasze samopoczucie każdego dnia. Często zdarza nam się w biegu zapomnieć drugiego śniadania do pracy albo biegniemy do niej spóźnieni, nie mając czasu ani na przekąskę, ani na ciepłą kawę. Z tego typu owoców możemy nawet w pracy szybko spreparować ulubioną sałatkę bądź stworzyć przepyszny, świeży sok owocowy. Mamy wiele możliwości, jeżeli nasz pracodawca jest tak szczodry.

Dostawa świeżych owoców ma niebagatelny wpływ na wizerunek naszej firmy. Zyskujemy gwarancję, że owoce są zawsze świeże i najlepszej jakości, możemy liczyć na niższe ceny ze względu na stałą współpracę z dostawcami. Z pewnością każdy pracownik będzie chwalił takie warunki pracy i opowie o nich swoim znajomym. Od tej pory każdy będzie chciał pracować w naszej firmie.

Dostawa owoców wprost do biura
Przewiń na górę