Drony czyli pokaz świata z lotu ptaka

Mój narzeczony bardzo pasjonuje się dronami. Jego przygoda z tymi bezzałogowymi statykami powietrznymi zaczęła się dobrych kilka lat temu gdy dostał pierwszego drona. Jego pierwsza maszyna latająca była bardziej zabawką. Quadocopter miał słabą baterię i latał jedynie kilka minut. Jednak to dzięki temu rozbudziła się jego pasja.

Co można zobaczyć z perspektywy drona?

drony pokazNarzeczony każdą wolną chwilę spędzał na szkoleniu się w zakresie latania dronami. Zrobił specjalistyczny kurs, a później zaczął myśleć o kupnie lepszego drona, którym mógłby robić filmy oraz zdjęcia. Długo zastanawiał się nad zakupem nowego drona i radził się wszystkich swoich znajomych jakie drony ich zdaniem są najlepsze. Dron który ma dobrą kamerę i opcje robienia zdjęć to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Gdy narzeczony zakupił już drona, który mu odpowiadał chciał jak najszybciej go wypróbować. Jednak na dworze panowała zima, a w czasie mrozów nie powinno się latać. Można przez to uszkodzić baterię oraz śmigła. Gdy tylko aura się zmieniła i zrobiło się nieco cieplej umówił się ze swoimi znajomymi na pokazy dronów. Najpierw sami porównywali swoje drony pokaz nowego sprzętu narzeczonego został przesunięty na sam koniec. Widziałam jak wszyscy się ekscytują i z niecierpliwością oczekują na prezentację wszystkich możliwości maszyny. Ouadocpoter był niesamowicie czuły na każdą komendę, miał daleki zasięg latania, był niesamowicie zwrotny oraz miał kilka trybów lotu. Sportowy tryb lotu był bardzo widowiskowy. Oprócz tego dron może podążać za zaznaczonym punktem. Ma wbudowane czujniki i na bieżąco przekazuje informacje dotyczące zmiany pogody oraz nasilenia wiatru.

Drony to niesamowite małe urządzenia, które mogą ułatwić człowiekowi eksplorację otoczenia. Bardzo ciekawie jest oglądać świat z lotu ptaka. Nawet miejsca, które znamy i mijamy codziennie wyglądają zupełnie inaczej, gdy patrzymy na nie z góry. Drony to urządzenia dla każdego, kto interesuje się nowoczesną technologią. Można je zabierać na wycieczki krajoznawcze lub na wczasy.

Drony czyli pokaz świata z lotu ptaka
Przewiń na górę