Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Fotobudka zrobiła paskudne zdjęcia na weselu

fotobudka

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego z nas. W tym szczególnym dniu każdy chce by wszystko odbyło się idealnie. Starannie wybiera suknię ślubna i garnitur, umawia się do fryzjera i kosmetyczki, zamawia catering, salę weselną.

Fotobudka ma wielu swoich zwolenników, ale także niezadowolonych z jakości usług przeciwników

fotobudkaOczywiście, trzeba też zadbać o zdjęcia. Dobry fotograf potrafi sobie liczyć i kilka tysięcy za sesję zdjęciową, a ja z moim już-mężem nie mieliśmy fortuny na organizację wesela. Woleliśmy mieć dobre jedzenie, dużą salę bankietową blisko Warszawy i zespół grający przyzwoitą muzykę z Mławy, żeby ten dzień był niezapomniany. Uważaliśmy, ze najważniejsze są te wspomnienia, które sami ze sobą zabierzemy, a nie te utrwalane na fotografii. A poza tym środki finansowe, które mieliśmy przeznaczyć na fotografa postanowiliśmy przeznaczyć na nasz miesiąc miodowy. Kilka tysięcy byliśmy do przodu, a urlop z gorącej Chorwacji, kiedy pogoda za oknem nie zawsze sprzyja był dla nas idealnym rozwiązaniem. Ostatecznie zdecydowaliśmy jednak, że jakieś zdjęcia muszą być, więc wybraliśmy fotobudkę. Fotobudka to niewielkie stojące urządzenie, które będzie robić zdjęcia gościom po naciśnięciu przycisku. Wystarczy, że wszyscy po kolei ustawią się w kolejce, ustawią się do zdjęcia, wcisną przycisk i gotowe! Będziemy mieli zdjęcia wszystkich gości, potem ustawimy się tylko do zdjęć grupowych i wszystko będzie w porządku. Fotobudka na wesele została zamówiona, ustawiona przy wejściu w korytarzu i gotowa do użycia. Na początku wszystko wyglądało dobrze. Gościom się bardzo podobało, że mamy coś nowego. Tak fotograf by się nam kręcił pod nogami i przeszkadzał na weselu, robił niezapowiedziane zdjęcia w niezręcznych sytuacjach, a tak każdy miał zdjęcie wtedy kiedy chciał i mógł się do nich przygotować. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem. Nie wiedzieliśmy, że foto budka robi tylko zdjęcia z lampą błyskową, przez co światło odbija się od biżuterii, wszyscy wyglądają blado, a niektórzy przez lampę mrużą oczy i wyglądają nieładnie przez to. Poza tym, wszystkie zdjęcia są statyczne, nie ma żadnych zdjęć z pierwszego tańca, zabaw na parkiecie i spontanicznych ujęć rodzinnych.

Fotobudka na wesele to może ciekawa atrakcja, ale nic więcej. Tak mamy tylko kilka zdjęć słabej jakości robionych przez gości telefonami komórkowymi.

Fotobudka zrobiła paskudne zdjęcia na weselu
Przewiń na górę