Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Grawer jako pomysł na prezent

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad odpowiednim pomysłem na prezent dla mojego starszego brata. Tak na prawdę miał już wszystko. Niczym szczególnym się nie interesował. Dla tego typu człowieka zawsze było trudno coś wybrać.

Wygrawerowałem imię brata na kuflu 

grawerowanie laserem łódźJa kompletnie nie miałem na niego pomysłu. Jednak pewnego dnia i dąć do pracy zauważyłem spory szyld z napisem grawerowanie. Wcześniej nigdy o czymś takim nie słyszałem. Jednak kumpel wytłumaczył mi, że często można sobie coś wygrawerować na różnego rodzaju rzeczach. To sprawiło, że nabrałem nadziei na lepszy prezent dla mojego brata. Do głowy przyszedł mi pomysł na kufel z jego imieniem. On uwielbiałam pić piwo. Stwierdziłem, że nie będę długo czekał i udałem się do miejsca gdzie wykonuje się grawer. Zamówiłem piękny napis Kamil. Wszystko było gotowe w przeciągu kilkunastu minut. Miałem szczęście, ponieważ przyjechałem rano i jeszcze nie było kolejki. Pracownik stwierdził, że zajmie się tym natychmiastowo. Grawer wypadł bardzo atrakcyjnie i kufel był na prawdę ciekawy.Wcześniej nie sądziłem, że grawerowanie laserem łódź może okazać się tak kreatywnym miejscem. Cieszyłem się z tego, że udało mi się wymyślić coś kreatywnego. To było dla mnie ważne, ponieważ nie chciałem znowu podarować mu jakiegoś nie atrakcyjnego prezentu. Starałem się aby wyglądał dobrze. Ostatecznie w dniu urodzin cały czas czekałem na jego reakcje. Okazało się, że kufel bardzo przypadł mu do gustu i zawsze o takim marzył.

Dodatkowo napis Kamil wypadł bardzo estetycznie i w żaden sposób nie psuł efektu końcowego. Literki były w odpowiednim rozmiarze. Nie były zbyt duże i wszystko układało się w w prosty szyk. Teraz wiedziałem w jakim kierunku będę dawał prezenty innym. W końcu mogłem mieć coś taniego, a zarazem unikatowego. 

Grawer jako pomysł na prezent
Przewiń na górę