Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Hotel i fryzjer psów

pies

Hotel dla zwierząt to już nie nowość, a psi fryzjer nie kojarzy się nam jedynie z wystawami zwierząt. Rynek usług i akcesoriów dla zwierząt stale się poszerza w odpowiedzi na zapotrzebowania (rzeczywiste lub wymyślone) klientów. Hotel to dobra inicjatywa. Nie zawsze możemy zabrać psa ze sobą na wakacje, nie każdy może go zostawić u rodziny czy znajomych na czas pobytu. Hotel pozwala jak najmniej stresująco przetrwać psom okres rozłąki z właścicielem.

Hotel dla zwierząt tak jak i fryzjer dla psów robią się coraz bardziej popularne

pies30 W pełni wyposażone pokoje (posłanie, gryzaki, zabawki, miski), duże tereny wokoło, by pies mógł się wybiegać to standardowa oferta . Wiele z takich miejsc proponuje dodatkowo zabiegi pielęgnacyjne dla zwierząt np. strzyżenie psów. Fryzjer dla psa zadba o naszego pupila, wykąpie go i ostrzyże, tak, że gdy go odbierzemy po urlopie będzie czysty i zadbany. Bywają hotele oferujące także szkolenia dla psów, tresurę czy wizyty u weterynarza, który sprawdzi stan naszego pupila i może zlecić jakieś dodatkowe zabiegi np. kąpiele lecznicze czy masaże relaksacyjne. Jest to szczególnie ciekawa oferta dla właścicieli starszych lub chorujących psów. Dzięki temu mają pewność, że ich piesek jest w dobrych rękach i może nawet wróci z pobytu w lepszym stanie zdrowia, niż w jakim go zostawiliśmy. W hotelach dla zwierząt zwykle pracują profesjonalni zootechnicy, weterynarze, hodowcy czy po prostu miłośnicy czworonogów, zatem nie musimy martwić się o złe traktowanie naszych piesków. Fryzjer dla psów Kraków zadba o wygląd naszego pupila, a trenerzy sprawią, że stanie się bardziej posłuszny, spokojniejszy, będzie słuchał naszych poleceń.

Hotele dla zwierząt to kompleksowe usługi dla czworonogów, dobre dla zwierzęcia, które będzie szczęśliwe mogąc się wybiegać i dla jego właściciela, który może spokojnie udać się w podróż bez obawy, że zostawił psa w niepowołanych rękach.

Hotel i fryzjer psów
Przewiń na górę