Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Hurtownie sztucznych kwiatków

Jakiś czas temu niestety musiałam poszukać nowej pracy. Stało się tak ze względu na redukcje etatów dostałam wypowiedzenie. Już od samego początku pomyślałam o tym, żeby założyć własny biznes. Na początku oczywiście musiałam zrobić duży research, aby poznać potrzeby rynku.

Jak założyć hurtownie sztucznych kwiatów

hurtownia sztucznych kwiatówPo kilku dniach dogłębnego sprawdzania rynku postawiłam bez względnie na eksport z Chin. To był w tym czasie najbardziej dochodowy biznes. Następną sprawą było znalezienie dochodowego towaru, który sprzedałby się z pewnością. Moim pierwszym wyborem była hurtownia sztucznych kwiatów. Z informacji, które znalazłam w internecie wynikało, że kwiaty we wersji sztucznej są bardzo poszukiwanym towarem. Postanowiłam na początku sprawdzić jedynie jeden kontener sztucznych kwiatów na próbę. Bardzo szybko udało mi się zlokalizować firmę, która zajmowała się sprowadzaniem towarów z Chin. Co ważne, firma ta pomagała również z zamówieniem, dla osoby początkującej, takiej jak ja, było to bardzo duże ułatwienie. Pierwszy kontener zamówiłam przed świętem Wszystkich Zmarłych, ponieważ z moich informacji wynikało, że wtedy jest największe zapotrzebowanie na tego typu towary. Dobrałam odpowiednie kwiaty i łodygi do nich. Kwiaty, które wybrałam to przede wszystkim sztuczne chryzantemy, ponieważ w tym okresie był na nie największy popyt. Wybrałam najmodniejsze kolory w danym sezonie, a było to beże, turkusy, czerwień. Dostawa przyszła do mnie w planowanym terminie, około trzydziestu dni przed świętem Wszystkich Zmarłych.

Z łatwością udało mi się sprzedać od razu cały pierwszy kontener moich zamówionych z Chin sztucznych kwiatów. Po tym fakcie zamówiłam kolejne już w większej ilości. Następne był kwiaty, które były popularne w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Hurtownie sztucznych kwiatków
Przewiń na górę