Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Imprezy integracyjne w mojej firmie

imprezy integracyjne

Od bardzo dawna pracuję w bardzo wysoko rozwiniętej korporacji. Produkujemy glukometry i je sprzedajemy. W tym biznesie bardzo dużą rolę odgrywają miejscowe służby zdrowia, które rozprowadzają taki sprzęt. Od czasu do czasu trzeba zachęcić naszych pracowników do dalszego działania.

Miejsce na imprezy integracyjne

imprezy integracyjne Ja zazwyczaj zajmuję się całą organizacją. Jestem logistykiem i często szef karze mi przygotowywać wszelkich tego typów wydarzeń. Stwierdziłem, że najlepsze imprezy integracyjne Bydgoszcz,  tam znajduje się bardzo dużo różnego rodzaju miejsc. Również po obejrzeniu mojego budżetu stwierdziłem, że wieczorem można zorganizować małą zabawę i zatrudnić znanego wodzireja. Wykonałem kilka telefonów do jednego z hoteli. Tam dawniej odbywały się nasze liczne konferencje i rozmawialiśmy na tematy rozwoju techniki naszych sprzedaży. Na dole również znajdowała się luksusowa restauracja. Ona zapewniała nam dobrej jakości posiłki. Zawsze można było liczyć na odpowiednie kucharki. Nasze imprezy integracyjne czasami odbywały się w zupełnie innych miejscach. Często zmienialiśmy miejsce pobytu. Czasami były to nadmorskie okolicy. Również kiedyś przypadły nam do gustu znakomite hotele w Bydgoszczy. Niestety było tam mało atrakcji turystycznych i zamknięto salę na której odbywała się wieczorna zabawa. Od tamtej pory przestałem planować wydarzenia w tym mieście. Trochę było szkoda, ponieważ noclegi w Bydgoszczy zawsze były na bardzo wysokim poziomie. Teraz moim miejscem jest Poznań. Cena zależała od liczby zaproszonych osób. Szczegółowe konsultacje z moim szefem pozwoliły mi na lepsze obeznanie w sytuacji.

Dowiedziałem się, że jedzie około pięćdziesięciu zainteresowanych. Pokoje hotelowe, żywność oraz atrakcje musiały być na wysokim poziomie. W ten sposób kreowaliśmy dobre imię naszej marki. Był to bardzo duży element rozwoju.

Imprezy integracyjne w mojej firmie
Przewiń na górę