Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Innowacyjne połączenia substancji aktywnych w Xela Rederm

Innowacyjne zabiegi odmładzające w skuteczny sposób opóźniają procesy starzenia skóry i przywracają młody wygląd. Nowością na rynku kosmetologicznym jest zabieg redermalizacji skóry z wykorzystaniem preparatu na bazie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. Innowacyjne połączenie dwóch substancji aktywnych przynosi zaskakujące efekty odnowy skóry.

Redermalizacja skóry przy użyciu kwasu hialuronowego

xela redermIntensywne nawilżenie i stymulacja tkanki skutecznie blokuje powstawanie wolnych rodników oraz zapobiega odwodnieniu cery. Do zabiegu redermalizacji wykorzystywany jest preparat Xela Rederm występujący w kilku stężeniach kwasu hialuronowego. Podanie bezpośrednio w tkanki substancji aktywnych za pomocą iniekcji lub mikronakłuć intensywnie wpływa na procesy biochemiczne zachodzące w skórze, przyspiesza syntezę kolagenu, wspomaga mikrokrążenie oraz ma bezpośredni wpływ na procesy metaboliczne zachodzące w tkance. Zabieg dedykowany jest skórze dojrzałej z oznakami starzenia, a także znacznie młodszej cerze z pierwszymi zmarszczkami. Terapia dobierana jest indywidualnie do potrzeb skóry, a stopień stężenia kwasu hialuronowego do wieku pacjenta i stanu zmian i ilości zmarszczek. Wskazaniem do zabiegu jest przede wszystkim starzenie skóry, a także negatywne skutki promieniowania słonecznego i czynników środowiskowych. Zabieg należy wykonać w serii od dwóch do czterech podań preparatu w odstępach dwutygodniowych. Efekty widoczne są po kilku dniach i utrzymują się nawet do 6 miesięcy.

Intensywne działanie kwasu hialuronowego i aktywnego bursztynian sodu przywraca równowagę wodną w skórze, poprawia jej napięcie i przywraca elastyczność. Xela Rederm to jedyny na rynku preparat posiadający połączenie dwóch aktywnych substancji, które intensywnie wpływają na procesy metaboliczne zachodzące w skórze i przywracają właściwe środowisko dla aktywności fibroblastów. Redermalizację stosuje się na twarz, szyję, dekolt, dłonie i pod oczy.

Innowacyjne połączenia substancji aktywnych w Xela Rederm
Przewiń na górę