Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Internetowy sklep wędkarski ubrania

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się gdzie można dostać najbrzydsze, najohydniejsze, najmniej modne, najmniej kreatywne, po prostu najpaskudniejsze ubrania świata spieszę z odpowiedzią.

Co można ciekawego kupić w sklepie dla wędkarzy?

Sprzęt wędkarskiNie, najbrzydszych ubrań nie znajdziesz w najnowszych kolekcjach awangardowych artystów, projektantów mody, którzy każą swoim modelom i modelkom ubierać się w plastik, drewno, klatki z okleiny, maskotki, czy zgnieciony papier. Nie żeby te ubrania nie były paskudne, oczywiście ze są. Nie nadają się również do noszenia. Są to tylko ubrania pokazowe, kolekcja do ubierania się dla zwykłych śmiertelników wygląda inaczej. Posiada jakieś charakterystyczne cechy, ma podobne kolory czy faktury, jednak można się w nich pokazać publicznie wśród ludzi (przynajmniej w części z nich). Również w wielu filmach, spektaklach, przedstawieniach, czy na obrazach możemy spotkać bardzo ekscentryczne kreacje, jednak wiadomo, ze są one tworzone tylko na potrzeby fil,mu/spektaklu/przedstawienia i nigdy później nie zostaną założone. Jednakowoż najgorsze ubrania jakie można zobaczyć są w (internetowym) sklepie wędkarskim. Po pierwsze kolory. Wszystkie dostępne barwy ograniczają się do żołnierskiego moro i kolorów ziemi, takich jak zgniłozielony, brunatno-brązowy, czasem szarawy lub czarny. Ubieranie się w neonowe kolory może nie jest szczytem gustu, ale czy ryby przebywające w wodzie zwrócą na nie uwagę? Nawet kulki proteinowe tworzy się w jaskrawych barwach, żeby przyciągnąć rybę, to dlaczego wędkarz nie może ich ubierać? Po drugi ciepło i materiały. Ciepłe kurtki, skarpetki, buty czy bielizna termoizolacyjna nie musi sprawiać, ze będziemy wyglądać jak śniegowy bałwan. Sklep wędkarski, w przeciwieństwie do sklepów dla biegaczy, nie wpadł na pomysł by mieć w swojej ofercie ciepłe, lecz cienkie ubrania zapewniające odpowiednią izolację. Gorzej, takie rzeczy sprzedaje się hurtowo. Tak, taki twór jak (internetowa!) hurtownia wędkarska naprawdę istnieje! Pomijam, oczywiście sprzęt wędkarski.

Poza oczywistymi rzeczami takimi jak wędki, przynęty i spławiki, możemy znaleźć takie kurioza jak smakowe kulki dla ryb np. o smaku truskawkowym (gdyby ryby chciały jeść ryby jedzące truskawki? Tylko tak źle ubrani ludzie jak wędkarze mogli na to wpaść).

Internetowy sklep wędkarski ubrania
Przewiń na górę