Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Jak pomogłem wybrać biżuterię do ślubu

 

Mój brat w zeszłym tygodniu brał ślub. Po ceremonii odbyło się wspaniałe wesele, na którym wszyscy wytańczyliśmy się i wybawiliśmy na całe late. Doskonale pamiętam, ile trudu zajęło mu zorganizowanie wszystkiego wraz z upilnowaniem, by całe wydarzenie przebiegło zgodnie z planem. Nie ukrywam, że bardzo pomagałem mu w przygotowaniach.

O wyborze biżuterii do ślubu

biżuteria ślubna sklepTak naprawdę, to byłem mocno zaangażowany w przygotowanie ślubu brata. Zarówno on, jak i jego przyszła małżonka, poprosili mnie, bym mógł zająć się pewnymi kwestiami i ofiarował im wsparcie. Brat niedawno otworzył własny biznes i musiał skorzystać z mojej pomocy, bo sam nie miałby po prostu czasu. Dlatego też pojechałem z jego przyszłą żoną do jubilera by wybrać biżuterię na tak ważne wydarzenie, jakim jest ślub. Szczerze mówiąc, taka biżuteria ślubna sklep miała niemały, a wybór był bardzo zróżnicowany. Narzeczona mojego brata zawsze lubiła delikatne ozdoby, dlatego nie zdziwiło mnie, że wybrała niewielkie kolczyki ze złota oraz mały, złoty łańcuszek, który przyozdobił jej śliczny welon. Cena była duża, ale przecież ślub ma się raz w życiu! Wiedziałem, że mój brat ciężko pracował, by mieć pieniądze na ślub i że był przygotowany na taki wydatek, jak biżuteria do ślubu. Zwłaszcza, że są to przedmioty, które będą dziedziczone z pokolenia na pokolenie i może kolejny potomek naszej rodziny też z niej skorzysta. Wiedziałem, że takie komplety mogą być bardzo zróżnicowane cenowo, a wiele zależy od jakości materiału.

Podczas samej uroczystości, panna młoda wyglądała olśniewająco: jej biżuteria delikatnie odbijała światło, doskonale komponując się z bielą welonu i sukni. Mój brat był bardzo zadowolony z całej uroczystości, a wybór biżuterii uznał za bardzo trafny. Ja też jestem z siebie dumny, że pomogłem w organizacji tego wydarzenia.

 

Jak pomogłem wybrać biżuterię do ślubu
Przewiń na górę