Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Jak poznałam Percy’ego Noblemana

Kosmetyki goszczą w łazienkach i szafkach każdego z nas. Nie wyobrażamy sobie bez nich funkcjonowania oraz codziennego życia. O ile możemy obyć się bez wielu z nich, o tyle pasta do zębów i żel pod prysznic stanowią niezbędnik. Jak wiadomo fanką dużej ilości wymyślnych kosmetyków są oczywiście kobiety, jednakże od pewnego mężczyźni nie odstępują ich na krok.

Kim jest Percy Nobleman?

percy noblemanKiedy po raz pierwszy usłyszałam od mojego mężczyzny, że Percy Nobleman jest geniuszem siedziałam niezwykle zaciekawiona. Po pierwsze dlatego, że nigdy wcześniej nie słyszałam tego nazwiska po drugie kompletnie nie wiedziałam z czym mam je połączyć. Jakiś nowy wybitny sportowiec, pisarz, aktor? Nic bardziej mylnego. Percy Nobleman jest marką kosmetyków przeznaczonych dla mężczyzn, a konkretniej do pielęgnacji brody. Marka ta powstała jak mówi sam założyciel w celu pielęgnacji tego co podkreśla męskość a nawiązuje do tradycji dobrych manier, jakie reprezentowali brytyjscy gentlemani. Kosmetyki te bazują wyłącznie na starannie wybranych składnikach naturalnych najlepszej jakości w trosce o brody mężczyzn i ich nienaganny wygląd. W ofercie marki występują wszelkiego rodzaju szampony, olejki, pasty a nawet kosmetyki zapachowe. Jedno jest pewne, kobiety nie znajdą pośród kosmetyków tej marki nic dla siebie, a z pewnością jest czego zazdrościć. Pozostaje pytanie czy to co oferuje Percy Nobleman znajduje swoich odbiorców? Z uwagi na fakt, że brody co raz częściej stają się nieodłącznym elementem wyglądu wielu mężczyzn z pewnością można powiedzieć, że tak.

Jak można zauważyć, istnieją marki, które wychodzą specjalnie naprzeciw potrzebom mężczyzn w kwestii pielęgnacji brody i nadaniu jej wyjątkowego charakteru. Panowie mogą schować swoją zazdrość do kieszeni, ponieważ rynek typowo męskich kosmetyków może z powodzeniem konkurować z kosmetykami damskimi.

Jak poznałam Percy’ego Noblemana
Przewiń na górę