Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Jak urządziłem sobie mieszkanie

Od wielu lat mieszkam w Gdańsku i moje małe lokum przez ten czas trochę się zapuściło. Przyszła zatem pora na jego małe odświeżenie. Ostatnio bardzo modne stały się szklane elementy wystroju. Co prawda większość moich mebli jest już nieco nadgryziona przez czas, ale postanowiłem je zostawić i ograniczyć się do wymiany oświetlenia i blatów, dodając przy tym nieco szklanych elementów.

Szklany druk – to jest to

drukowanie uv gdańskTo właśnie szklane, zdobione płyty skłoniły mnie do tego ambitnego celu, jakim jest nadanie mieszkaniu, ładnego, stylowego wyglądu. Gdy znalazłem w końcu firmę, która zapewniła mi szklane drukowanie UV Gdańsk rozjaśniał w moich oczach. Wybór wzorów jest tak szeroki, jak wyobraźnia klienta (w tym przypadku moja). Zamówiłem najpierw szklane panele do kuchni, ale pokoje również zamierzam nimi ozdobić w niedalekiej przyszłości. Lubię motywy japońskie, wybrałem więc duży zestaw paneli z kwitnącą wiśnią. Druk UV spełnił wszystkie moje oczekiwania. Panele okazały się świetnie komponować z białymi ścianami i błękitnymi szafkami. Moja kuchnia wygląda zupełnie inaczej niż przed tym małym remontem. Co kogoś zapraszam, to jest pod wrażeniem i pyta się, ile to wszystko kosztowało. Ja oczywiście milczę jak głaz i tylko lekko się uśmiecham. Wbrew pozorom nie był to jakiś ogromny wydatek. Już droższa była wymiana oświetlenia na LEDowe, ale i z tego jestem bardzo zadowolony. Muszę wymienić jeszcze tylko drzwi i będę miał spokój z kuchnią na kolejną dekadę.

Obecnie planuję kupić panele w orientacji pionowej do łazienki (tzn. na podłogę). Wyglądają po prostu bajecznie! Naprawdę można w łatwy i szybki sposób przyozdobić sobie mieszkanie, a przy tym nie dostać jakoś bardzo po kieszeni. Można kupić także gotowe ozdoby szklane z marketów, ale ja radzę skorzystać z oferty firmy, która się w tym specjalizuje.

Jak urządziłem sobie mieszkanie
Przewiń na górę