Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Jazda na nartach jest dużym plusem

narty

Każdy człowiek zasługuje na odpoczynek. Nieważne jak ciężko i w jakiej branży pracuje, każdy powinien mieć dostęp i możliwość skorzystania z urlopu. Nikt nie powinien mu wyznaczać, kiedy ma brać ten urlop, powinien sam decydować na ten temat, a jeśli ktoś rezygnuje z urlopu na rzecz poświęcenia się firmie, powinien otrzymać chociaż rekompensatę finansową za to, że jego psychika jeszcze bardziej cierpi i otrzymuje miano jakiegoś korposzczura i żeby być na siłach do codziennej pracy stosuje przeróżne środki pobudzające typu kokaina lub jakieś inne dopalacze.

Jazda na nartach jest bardzo zdrowa (o ile się nie połamiemy)

nartyOczywiście to są tylko i wyłącznie skrajne przypadki. Rzeczywistość jest zgoła odmienna i każdy kto potrzebuje ten urlop i ma normalną umowę o pracę ten urlop otrzymuje i spędza go w sposób taki jaki chce. Jeśli chodzi o letni urlop to najczęściej decydujemy się na wyjazd nad morze lub do ciepłych krajów w opcji all inclusive zakupiony po bardzo okazyjnej cenie w biurze podróży lub serwisie zakupów grupowych. Natomiast zimą większość z nas decyduje się na wyjazd w góry. Dużym zainteresowaniem cieszą się polskie góry, a mianowicie Zieleniec oraz Czarna Góra. W miejscowościach tych zimą królują narciarze. Gdzie nie spojrzymy wszędzie Czarna Góra narty zjazdowe lub narty biegowe, co kto woli. A jeśli ktoś nie umie jeździć to nie ma czym się martwić, ponieważ na miejscu znajdzie wiele instytucji typu szkółka narciarska w której za drobną opłatą nauczy się jeździć na nartach.

Nie jest to droga usługa, bo na jej koszt wpływa przede wszystkim to jakim pojętym uczniem jesteśmy, a jak wiadomo jeśli wystarczy nam jedna lekcja to logiczne, że nauka jest wtedy śmiesznie tania, a jeśli tych lekcji potrzebnych będzie siedem, to koszt wzrastają co wbrew pozorom jest dosyć logiczne. A jak pokazuje historia, warto umieć jeździć na nartach, bo nigdy nie wiadomo co się może nam w życiu przydać.

Jazda na nartach jest dużym plusem
Przewiń na górę