Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Kancelaria notarialna jest bardzo droga

kancelaria notarialna

Prowadzę własną działalność gospodarczą. Jeszcze do niedawna bardzo dobrze mi szło. Miałam klientów, zamówienia cały czas przychodziły, a ja nie martwiłam się o pieniądze.

Kancelaria notarialna do usługa która się ceni

kancelaria notarialnaNiestety, popełniłam poważny błąd. Jedna zła decyzja i moja działalność stanęła pod znakiem zapytania. Weszłam w kontakty handlowe z osoba, która mnie oszukała. Miałyśmy razem rozpocząć sprzedaż, ale moje wspólniczka ulotniła się z towarem. Nawet nie zauważyłam jak to się stało. Żeby odzyskać pieniądze, które zainwestowałam w nowe produkty musiałam iść do sądu i walczyć o swoje prawa. Zanim jednak do tego doszło musiałam wypełnić całe mnóstwo dokumentów. Żebym mogła je użyć w sądzie to potrzebne było mi notarialne poświadczenie każdej kopii i ich zgodności z oryginałem. W tym celu szukałam, gdzie jest najbliższa mi kancelaria notarialna warszawa. W końcu takie poświadczenie jest w stanie wykonać każdy notariusz, więc nie am co rozglądać się za niczym innym. Prawnika bym dokładnie sprawdziła, ale takie wypełnianie papierów zajmie chwilę, będzie tanie, a ja mogę przejść do kolejnych etapów prawnych. Jak się jednak okazało kancelaria prawna z Warszawy słono sobie liczy za swoje usługi. Za każdą pozaświadczaną kopię musiałam dać siedem złotych. Przy jedne kartce to mało, ale jak ma się cały stop dokumentów to zapłaciłam aż czterdzieści złotych!

Wyszłam bardzo niezadowolona i zniesmaczona z tej kancelarii. Myślałam, ze takie napisanie, że kopia jest zgodna z oryginałem to banalne zajęcia, ale jak widać notariusze uważają, ze to bardzo ważna sprawa i każą płacić jak za zboże. Nigdy więcej tam nie pójdę.

Kancelaria notarialna jest bardzo droga
Przewiń na górę