Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Kobiece paznokcie z hybrydą

Kobiety uwielbiają mieć pomalowane paznokcie. W tym celu chodzą do kosmetyczki. Jeśli samodzielnie ładnie potrafią pomalować paznokcie to nie mają większego problemu wystarczy, że kupią kilka ładnych kolorów lakierów. Jeśli jednak wolą paznokcie po żelowa ny lub hybrydowe to muszą udać się do kosmetyczki. Zadbane paznokcie to podstawa ładnych dłoni.

Hybrydy na lato w jaskrawych kolorach

lakier hybrydowy neonowyNa lato kobiety częściej wybierają lakier hybrydowy neonowy. Takie neonowe kolory są bardzo nowoczesne. Pasują do wielu stylizacji. Kobiety lubiące łączyć różne kolory decydują się nawet na każdy paznokieć w innym neonie. Można bawić się na różne sposoby ze stylizacją paznokci. Niektóre panie w okolicach Świąt Bożego Narodzenia chcą na paznokciach płatki śniegu lub Mikołaje. Inne z kolei w lato proszę o soczyste owoce lub palmy. Wszystko zależy od umiejętności kosmetyczki oraz jej pomysłowości. Zdecydowanie hybrydy lub żele na paznokciach musza być dokładnie i profesjonalnie nałożone. Tylko wtedy będą wyglądać pięknie i nie zrobią krzywdy. Niestety chorób związanych z paznokciami jest bardzo dużo i na cześć z nich można zachorować przez nie odpowiednie piłowanie lub ściąganie paznokci sztucznych. Cena za hybrydowe paznokcie u kosmetyczki kształtuje się w granicach 100 złotych. Za sam lakier do paznokci w drogerii zapłacimy około 20 złotych.

Najładniejsze paznokcie to takie nie pomalowane ale przede wszystkim zadbane. Jeśli mamy zadbane skórki oraz ładne i proste paznokcie to wcale nie trzeba ich malować lakierem. Jeśli jednak decydujemy się na profesjonalny manicure lub pedicure to powinnismy wybrać się do polecanej kosmetyczki. Takich salonów oferujących usługi pielęgnacyjne paznokci jest w całej Polsce bardzo dużo. Większość z nich ma strony internetowe wraz z wolnymi terminami.

Kobiece paznokcie z hybrydą
Przewiń na górę