Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Kredyty na zakup mieszkania

 Posiadanie własnego mieszkania jest dla każdego bardzo ważne. To nie to samo co jego wynajmowanie. Wtedy wiemy, że mamy coś swojego, nikt nas nie wyrzuci z własnego mieszkania. Sama chciałam mieć takie mieszkanie w moim rodzinnym Rzeszowie. Wiedziałam nawet na jakim osiedlu i w jakich blokach chciałabym mieszkać. Jednak nie było mnie na nie stać.

Kredyty były mi potrzebne

rekomendowane kredyty w RzeszowieJedynym rozwiązaniem dla mnie były rekomendowane kredyty w Rzeszowie. Miałam stałą pracę na umowę na czas nieokreślony. Nie zarabiałam może kokosów, ale byłam w lepszej sytuacji niż osoby pracujące na umowę o dzieło czy umowę zlecenie, którym nikt nie chce udzielać kredytów. Wybrałam się do banku żeby złożyć tam wniosek, jednak nie został od przyjęty. Pani mnie poinformowała ze za mało zarabiam, żeby dali mi kredyt na mieszkanie. W pierwszym momencie byłam załamana. Nie spodziewałam się podwyżki ani awansu, moje wymarzone mieszkanie się oddalało. Kolega z pracy polecił mi jednak firmę finansową, która zajmowała się także kredytami. Sam korzystał z ich usług i był zadowolony. Niechętnie to sprawdziłam, bo uważałam, że kredyty bankowe są pewniejsze. Jednak wizja posiadania własnego mieszkania przeważyła. Udałam się do tej firmy i tam również złożyłam wniosek. I został on przyjęty! Nie mogłam w to uwierzyć. Dwa razy się upewniałam czy an pewno wszystko gra i czy naprawdę przyznali mi kredyt. Oni jednak stwierdzili, że nie mają podstaw, żeby nie przyznać mi kredytu. Byłam wniebowzięta. Od razu podpisałam z nimi umowę kredytową.

Już niedługo będę mogła się przeprowadzić. Mam wpłaconą zaliczkę i podpisaną wstępna umowę na zakup mieszkania w dobrej dzielnicy nowych bloków. Potem już nic mnie nie powstrzyma! Moje marzenia będą spełnione. Parę drobiazgów, oficjalna zapłata i mogę dopasowywać budżet do spłat raty.

Kredyty na zakup mieszkania
Przewiń na górę