Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Ksero wielkoformatowe w mojej pracy

Napisanie pracy magisterskiej jest jedną rzeczą, a kolejną jest jej wydrukowanie. Musiałem znaleźć jakąś dobrą drukarnię, która zrobi to tak, jak należy. Problem był taki, że wybór był za duży – w Katowicach stawiana była swego czasu drukarnia na drukarni, ja zaś nie wiedziałem którą wybrać.

Ksero wielkoformatowe i moja praca magisterska

druk wielkoformatowy

Postanowiłem sprawdzić opinie w Internecie i na tej podstawie wybrać tę, która najlepiej zajmie się moim zleceniem. Po dokonaniu wyboru udałem się na miejsce i spytałem o cenę. Mieli w ofercie bindowanie wykonywane na tyle profesjonalnie, że postanowiłem się na to skusić. Generalnie drukowanie i bindowanie okazało się znacznie tańsze, niż początkowo przypuszczałem. Poligrafia okazała się w dzisiejszych czasach mieć wystarczająco duże obroty, by móc oferować znacznie niższe ceny niż jeszcze jakiś czas temu. Widziałem jak działa najlepsze ksero wielkoformatowe w Katowicach, które jednak już tak tanie nie było. Mimo wszystko byłem ciekawy dokładnych cen. Postanowiłem mimo wszystko spytać ile kosztuje ksero wielkoformatowe, i odpowiedź nieco zbiła mnie z nóg. Firmy mogły jednak pozwolić sobie na takie koszty słusznie kalkulując, że powieszenie takiego baneru na rynku przyniesie znacznie więcej zysku niż jego wydrukowanie i dostarczenie. Moja praca została wydrukowana idealnie. Bindowanie również zostało wykonane tak, że choćbym chciał, to nie miałem się do czego przyczepić. Gdy porównywałem sobie później moją pracę magisterską do tych, które mieli moi rodzice, okazywało się, że moja jest nieporównywalnie ładniejsza.

Trzeba było im to oddać – ta drukarnia naprawdę przykładała się do swojej pracy. Z czystym sumieniem mogłem polecać ją każdemu mojemu znajomemu, który znalazłby się w podobnej sytuacji tudzież potrzebował drukarni w innych celach, na przykład wydrukowania plakatu lub wizytówek.

Ksero wielkoformatowe w mojej pracy
Przewiń na górę