Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Kupno nowych drzwi

Kiedy dostałem awans w pracy, byłem bardzo szczęśliwy. Owszem, wiązało się to z dodatkowymi obowiązkami, jednak w tamtym momencie o tym nie myślałem. Nie mogłem raczej doczekać się, kiedy na moim koncie pojawi się premia za awans. Miałem już plan na jej rozdysponowanie. Chciałem przeznaczyć ją na zakup nowych drzwi do mojego mieszkania.

Zakup nowych, pabianickich drzwi

drzwi z PabianicGdy szef poprosił mnie do swojego gabinetu, nie spodziewałem się, że będzie chciał zaproponować mi awans. Owszem czekałem na niego już dwa lata, jednak w tamtym momencie spodziewałem się raczej kilku pytań o projekt, którym się zajmowałem. Niezwykle się ucieszyłem, gdy usłyszałem, że awansowałem na wyższe stanowisko. Nawet przy szefie nie potrafiłem pohamować swojej radości. Z awansem wiązała się bowiem spora podwyżka i pokaźna premia. Na premię miałem już plan. Gdy kupowałem swoje mieszkanie, nie miałem tyle pieniędzy, by je całkowicie wyremontować. Drzwi w nim prosiły się o wymianę od dawna, co wreszcie chciałem zrealizować. Kiedy wróciłem do domu, usiadłem przed komputerem i włączyłem przeglądarkę internetową. Interesowały mnie wyłącznie drzwi z Pabianic, gdyż słyną one z wysokiej jakości, a ja nie akceptowałem półśrodków. Znalazłem więc odpowiednią firmę z tamtych okolic i niemal od razu zrealizowałem zamówienie. Nie mogłem doczekać się, kiedy fachowcy do mnie przyjadą i zamontują moje nowe drzwi. Byłem bardzo podekscytowany.

Kiedy zauważyłem przed moim domem dużego busa, wiedziałem, że są to fachowcy z Pabianic, którzy mieli mi zamontować nowe drzwi. Bardzo mnie to cieszyło, ponieważ byłem pewien, że nowe drzwi odmienią wnętrze mojego mieszkania. Tak też w istocie było. Jestem niezwykle zadowolony ze swojego zakupu. Drzwi prezentują się naprawdę przepięknie!

Kupno nowych drzwi
Przewiń na górę