Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Kwietnik wiklinowy – dodatek w stylu boho

Przeglądając różne strony internetowe, ostatnio szukałam inspiracji, co by tu zmienić u nas w mieszkaniu. Chodziło mi raczej o jakieś małe zmiany w dodatkach, bo nie stać mnie, by wymienić komodę czy narożnik. Okazuje się, że sklepów internetowych oferujących różne akcesoria do wnętrz jest naprawdę wiele. Przesiedziałam jeden cały weekend, wybierając co wpasowywałoby się w mój styl.

Oryginalny kwietnik wiklinowy

kwietniki wiklinowePo długich godzinach spędzonych na wpatrywanie się w monitor laptopa wybrałam ,że postawię na dodatki w stylu boho. Pierwszym produktem, który zamówiłam był jutowy okrągły dywan pod stolik kawowy i piękne ramki na zdjęcia w wiklinowych oprawkach. Kiedy produkty te do mnie dotarły uznałam, że bardzo ten styl mi się podoba, ale potrzebowałam jeszcze coś zmienić. Wtedy natrafiłam na kwietniki wiklinowe, sklep który je oferował miał dostępne różne wzory i wielkości. Można było wybrać w zależności na ile kwiatów potrzebowaliśmy modyfikacje kwietników. Postanowiłam zamówić jak największy rozmiar, aby wszystkie kwiaty z salonu umieścić w takim kwietniku. Dodatkowo domówiłam trzy pojedyncze wiklinowe doniczki, które można podwiesić pod sufit. Dzięki temu zyskałam na niesamowitym charakterze naszego salonu. Mąż, kiedy pierwszy raz zobaczył nasz pokój po zmianach, aż zaniemówił. Bardzo podoba mu się ten motyw wikliny, ja również uważam, że nadaje on temu wnętrzu świeżość. Jednocześnie wspomina lata młodości, kiedy takie wiklinowe dodatki występowały u naszych babć w domach.

Cieszę się, że inwestując małe pieniądze udało mi się tchnąć w nasze mieszkanie nowe życie. Dodatki do wnętrz naprawdę są super rozwiązaniem, bo w każdej chwili można je zmienić nie tracąc dużej gotówki, a postawienie na wiklinę było najlepszym wyborem.

Kwietnik wiklinowy – dodatek w stylu boho
Przewiń na górę