Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Listwy wykończeniowe NMC

 

Starannie wykończone pomieszczenia utożsamiane są z profesjonalizmem. W takich wnętrzach wszystkie detale mają swoje znaczenie, co przekłada się na wysoką estetykę i porządek w całym otoczeniu. Co ważne – producenci proponują efektowne techniki wykończeniowe, które mogą się sprawdzić w każdym domu.

Nowoczesne wzory sztukateryjne

sztukateria nmcDo ponadczasowych rozwiązań można zaliczyć produkty wykończeniowe, które wykorzystywane są do zamocowania na ścianach, sufitach oraz przy wykończeniu podłogi. Mowa oczywiście o praktycznej sztukaterii, którą można zastosować praktycznie w każdym pomieszczeniu. Listwy wykończeniowe nadają się do pokoju dziennego sypialni, aranżacji dziecięcej i kuchennej. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni rodzaj sztukaterii, ponieważ w ofertach dostępne są rozmaite wymiary i wzory. Wysokiej jakości sztukateria NMC odporna jest na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Polistyren, z którego są wykonywane jest nietoksyczny i bardzo wytrzymały. Niemal do każdego wnętrza pasują gładkie listwy w kolorze białym, które oferowane są w różnych szerokościach. Taki sposób wykończenia doskonale współgra ze stylem klasycznym, skandynawskim czy prowansalskim. Do pomieszczeń bardziej eleganckich i stylowych wybierane są listwy dekoracyjne, z ozdobnymi tłoczeniami. W dużych pomieszczeniach bardzo efektownie prezentują się również dekoracyjne rozety, które podkreślają charakter kryształowego żyrandola czy innych wyszukanych w swojej formie lamp wiszących.

Każde pomieszczenie można zaprojektować w sposób funkcjonalny, z uwzględnieniem dekoracyjnych zabiegów stylistycznych. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzą producenci dodatkowego wyposażenia i dekoracji, które dostępne są w oryginalnym wzornictwie i niebanalnych zestawieniach kolorystycznych.

 

Listwy wykończeniowe NMC
Przewiń na górę