Miękkie kocyki do wózka

 

Moja kuzynka dwa tygodnie temu urodziła swojego pierwszego syna. Wszyscy bardzo czekaliśmy na ten moment kiedy zajdzie w ciąże i urodzi dziecko. Ona ma już prawie czterdzieści lat także był to ostatni moment dla niej.

Zakup kocyka dla dziecka kuzynki

kocyki bawełniane dla niemowlątKuzynka gdy wróciła do domu ze szpitala zadzwoniła od mnie i zaprosiła mnie do siebie. Ja nie chciałam jej też tak od razu odwiedzać bo sama pamiętam jak to było gdy dziecko jest takie malutkie. Postanowiłam odczekać dwa tygodnie i dopiero iść do niej. wiedziałam, że będę musiała kupić coś dla jej synka. Gdy kuzynka była jeszcze w ciąży dużo rozmawiałyśmy przez telefon. Stąd też wiedziałam jakie rzeczy mniej więcej ma kupione. Pamiętałam, że kupiła tylko jeden kocyk bo następny planowała kupić za jakiś czas. Stwierdziłam więc, że ja przecież mogę coś takiego zakupić. Pojechałam więc przed tą wizytą u niej do dobrego sklepu z rzeczami dla dzieci. Tam zawsze jest spory wybór. I do tego wiem, że są tam rzeczy najwyższej jakości. W sklepie tym spytałam się czy są kocyki bawełniane dla niemowląt i okazało się, że jest ich bardzo duży. Pani pokazywała mi takie trochę większe a także takie mniejsze, które nadają się do łóżeczka. Były to bardzo ładne kocyki. Wiedziałam, że takie większe będą lepsze do wózka. Zresztą taki większy kocyk jest po prostu chyba bardziej uniwersalny. Kocyki były w różne wzory. Pamiętałam, że jego pokoik jest w tapetę w sówki. Był też kocyk w podobne wzory.

Zdecydowałam się więc na zakup większego kocyka z bardzo miękkiego materiału z sówkami. Oglądając go nawet nie przypuszczałam, że jest on teraz w promocji. Także ucieszyłam się z tego powodu gdy okazało się, że zapłaciłam mniej. Była to korzystna cena. A kuzynka była zadowolona z tego prezentu. Powiedziała, że bardzo jej się przyda.

 

Miękkie kocyki do wózka
Przewiń na górę