Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Modne rolety do okien

 

Wiele przeciwników firan i zasłon w oknach najlepsze będą oczywiście rolety. Bardzo popularne w ostatnim czasie stały się rolety tzw. dzień noc. Są one nie tylko bardzo praktyczne i funkcjonalny, ale także pięknie wyglądają w każdym oknie. Rolety nie kosztują tak dużo pieniędzy jak żaluzje drewniane zatem każdy sobie może na nie pozwolić. Najlepsze są oczywiście takie, które chowane są w kasecie.

Popularne rolety dzień i noc

rolety materiałowe łódźJeśli chodzi o rolety materiałowe Łódź ma wiele sklepów mających w ofercie rolety. Najbardziej popularne rolety wykonane są z porządnego materiału, który schowany jest do kasety. Takie rolety są dłużej czyste i nie brudzą się tak szybko. Nie kosztują dużo. Za roletę pojedynczą zapłacimy tylko 100 złotych. Za roletę dzień noc tylko 150 złotych. Taka roleta dzień nic jest idealna w oknach, w których nie są zawieszone firany lub zasłony. W ciągu dnia można nastawić roletę by przepuszczał co drugi pasek światło lub całkowicie podnieść ją do góry. W nocy natomiast można bez problemu zasunąć roletę tak by nie wpuszczała do środka światła. W sklepach można kupić także rolety, które całkowicie zaciemniają wnętrze. Mają one mocną i grubą warstwę od zewnątrz, która nie przepuszcza w ogóle światła do mieszkania. Koszt takich rolet także oscyluje w granicach 100 złotych za sztukę. Oczywiście zależy od rozmiaru rolety oraz materiału z jakiego jest zrobiona.

W nowoczesnych i Stylowych oknach zazwyczaj powieszone są fajne rolety lub żaluzje. O ile kupię żaluzja np. z drewna nie są lekarską Kryszeń otyle na roletę stać każdego. Jeśli przed naszym mieszkaniem mamy inne blog lub mocno świecącą latarnie to możemy w naszych oknach zawiesić właśnie zaciemniające rolety. Takie możemy kupić praktycznie w każdym sklepie z artykułami do domu lub marketach budowlanych.

 

Modne rolety do okien
Przewiń na górę