Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Narzędzia samochodowe – zabawki dla dużego chłopca

Nie od dziś się słyszy pogląd, ze mężczyźni to tak naprawdę duże dzieci, które ewentualnie rosną, ale nie dorastają. Może i jest to pewne wyolbrzymienie jednak jest w tym i nieco prawdy i nie ma co udawać, że jest inaczej. Co świadczy o tym, że mężczyźni to tak naprawdę duże dzieci?

Klasyczne narzędzia samochodowe to zabawki każdego mężczyzny

narzędzia samochodoweMożna by tu wymienić co najmniej kilka argumentów, zaczynając od tego, ze cale życie są oni pod opieką kobiet, bo najpierw dba o nich mamusia a potem zona czy tez jak to w dzisiejszych czasach częściej jest po prostu partnerka. Jednak to, ze mężczyźni zwykle nie za bardzo radzą sobie z takimi zajęciami jak pranie, prasowanie, gotowanie, że już i pieczeniu nie wspomnę, bo chyba każdy słyszał kawał o tym jak wygląda przepis dla mężczyzny na upieczenie szarlotki, nie jest jedyną rzeczą która świadczy o tym, ze są to tak naprawdę duże dzieci. W gruncie rzeczy nie chodzi nawet o to, że zawsze im w głowie koledzy i wygłupy. Tym przez co najbardziej uważamy mężczyzn za dzieci jest to, ze oni podobnie jak i dzieci uwielbiają zabawki. Oczywiście rodzaj zabawek się nie co zmienił, choć zarówno duzi jak i mali chłopcy lubią samochodziki zwłaszcza gdy te są zdalnie sterowane. Co za tym stanowi męskie zabawki, które oni zawsze chcą choć podobnie jak wszystkie dzieci nie zawsze się nimi bawią? Otóż oczywiście chodzi tutaj o narzędzia, kiedy wejdzie się do garażu, czyli męskiego świata, na półkach widać masę różnych narzędzi i sprzętów czy to takich jak zestaw bitów, narzędzia samochodowe, klucz do drążków kierowniczych, zestaw narzędziowy, a także i tych prostszych jak różne śrubokręty kilka młotków. no i oczywiście musi się także tam znaleźć sprzęt elektryczny w postaci wiertarek, wkrętarek, szlifierek i innych tego typu sprzętów.

To zawsze są najlepsze zabawki, ale w gruncie rzeczy chodzi o to by je mieć, bo ich używanie to już zupełnie inna kwestia.

Narzędzia samochodowe – zabawki dla dużego chłopca
Przewiń na górę