Nasz nowy dom w 3D

Zarząd naszej spółki, w której razem z mężem pracujemy zdecydował się o przeniesieniu firmy do całkiem nowego miasta. Całe życie mieszkaliśmy i pracowaliśmy w Warszawie, teraz stanęliśmy przed propozycją przeprowadzki się ze wszystkim za naszą pracą do miasta Krakowa. Oczywiście mieliśmy ugruntowaną pozycję w naszej dotychczasowej pracy, dlatego też zdecydowaliśmy się na takie bardzo stanowczy krok.

Spacerowaliśmy po naszych nowych pomieszczeniach przed zakupem

spacer 3d po domuWraz z przeprowadzką do całkowicie nowego miejsca szedł poważny zakup w postaci nieruchomości, na który usieliśmy się zdecydować. Firma miała przenieść się w przeciągu pół roku – mieliśmy sześć miesięcy żeby wszystko zorganizować. Niestety nie znaliśmy nikogo w mieście Krakowie i ogólnie byliśmy tam tylko raz w życiu, bardzo dawno temu. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług najlepszego dostępnego na rynku biura nieruchomości. Zostaliśmy od razu bardzo dobrze przyjęci przez obsługę. Z racji tego, że odległość, która nas dzieliła do Krakowa były bardzo duża został nam zaproponowany spacer 3d po domu, co oczywiście przyjęliśmy z bardzo dużym entuzjazmem. Generalnie pracownicy biura nieruchomości wybrali dla nas cztery pasujące do podanych wymagań domy i stworzyli po nich wirtualny spacer. Dysponowali oni specjalnym programem, który na to pozwalał. Było to rewelacyjne rozwiązanie w naszej sytuacji. Cały dom został przez nas obejrzany kilkukrotnie w 3D. Musieliśmy być pewnie przed ostateczną decyzją, wszak wybieraliśmy w pełni zdalnie nasz przyszły dom.

W ostateczności zdecydowaliśmy się na jeden z budynków. Był on wykonany całkowicie w stylu, który nam najbardziej odpowiadał. Łączył on w sobie dwa nurty, obok klasycyzmu można było w nim podziwiać dużo elementów nowoczesnych podczas naszego spaceru 3D.

Nasz nowy dom w 3D
Przewiń na górę