Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Niedroga siatka leśna

Wykonanie wytrzymałego, a jednocześnie mało widocznego ogrodzenia wcale nie musi być trudne i kosztowne. Na rynku znajdziemy dziesiątki różnych modeli ogrodzeń, które sprawdza się na wielu obszarach prywatnych i państwowych.

Jak wygląda założenie siatki ogrodzeniowej?

tania siatka ogrodzeniowa leśnaWykonanie ogrodzenia nie zawsze musi się wiązać z wysokimi kosztami, mokrą pracą czy długim czasem wykonania. Na rynku znajdziemy dziesiątki różnych modeli gotowych ogrodzeń lub jednie poszczególnych komponentów, z których można wykonać  określone ogrodzenie. Najpopularniejsze są ogrodzenia kute, panelowe lub drewniane, ale najlepsza będzie tania siatka ogrodzeniowa leśna, która jest mało widoczna, lekka i łatwa w montażu. Do jej produkcji wykorzystywane są wyjątkowo wytrzymałe materiały, które są zabezpieczone specjalnymi powłokami chroniącymi przed wpływem negatywnych czynników atmosferycznym takich jak: wilgoć, mróz czy promieniowanie słoneczne. Siatki ogrodzeniowe leśne znajdują zastosowanie w parkach, na zielonych terenach, sadach czy łąkach. Wykonanie jej jest bardzo proste i szybkie, ponieważ nie potrzeba do niej wielu elementów. Konieczna jest jedynie siatka, słupki i przelotki z haczykami, które służą do zaczepiania i ewentualne kotwy. Tego typu ogrodzenie jest przeważnie wykonywane bez użycia betonu, gdyż słupki są wbijane bezpośrednio do ziemi na odpowiednią głębokość. Większość pracy może wykonać jedna osoba, ale już do naciągania siatki będzie potrzebna pomoc drugiej osoby. Przeważnie jej cena jest o 30 procent niższa od innych ogrodzeń.

Wbrew pozorom wiele rodzajów siatek ogrodowych jest bardzo wytrzymałych, gdyż stanowią je mocne materiały. Nie trzeba ich dodatkowo konserwować czy malować, ponieważ zawierają już na sobie specjalną ochronna powłokę. 

Niedroga siatka leśna
Przewiń na górę