Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Nietypowe łóżko w kształcie wyścigówki

Mój siostrzeniec niedawno kończy pięć lat. Rozmawiałam z siostrą na temat tego, co mogę mu kupić i dostałam cenną wskazówkę – Jasiowi przydałoby się nowe łóżeczko. Jasiu jest miłośnikiem wyścigówek, kolekcjonuje je i ustawia na szafce. Pomyślałam, że idealnym prezentem będzie łóżeczko właśnie w kształcie wyścigówki. Musze się pośpieszyć z zakupem, bo został mi tylko tydzień.

Modne łóżka w kształcie samochodów

łóżko wyścigówkaWejdę teraz na stronę internetową sklepu z meblami dla najmłodszych. Znam taki jeden sklep online, bo ostatnio kupowałam swojej córce w nim łóżko w kształcie domu. Córka jest bardzo zadowolona, bo łóżko prezentuje się wspaniale. Jest po prostu cudowne, a do tego nie było wcale drogie. Widzę, że jest szeroki wybór łóżeczek wyścigówek dla chłopców. Jeśli chodzi o cenę, to oscyluje ona w granicach czterystu złotych. Mam przeznaczoną na prezent kwotę w wysokości pięciuset złotych, bo na droższe łóżeczko nie nie stać. Widzę, że jest tutaj jedno wspaniale łózko wyścigówka w granatowym kolorze. Takie łóżko wyścigówka zawiera oświetlenie diodowe LED, co dodaje niesamowitego klimatu. Łóżko wykonane jest z drewna bukowego, a materac jest antyalergiczny, co jest bardzo istotne. Siostrzeniec ma uczulenie na wszelkie sztuczne tworzywa. Ważne jest też to, że łóżeczko ma barierki ochronne, bo Jasiu często wierci się podczas snu. Siostra mówiła, żebym zwróciła na to szczególną uwagę przy zakupie łóżka. Łóżko ma długość sto czterdzieści centymetrów, więc posłuży na wiele lat.

Złożyłam zamówienie na granatowe łóżko w kształcie wyścigówki. Łóżeczko jest z pewnością bezpieczne, bo posiada atest i barierki ochronne. Myślę, że Jasiu będzie bardzo zadowolony. Zapłaciłam za łóżko czterysta dwadzieścia złotych, bo dobrałam ładną poduszeczkę, również z wyścigówką. 

Nietypowe łóżko w kształcie wyścigówki
Przewiń na górę