Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Nowa architektura wnętrz w Szczecinie

architektura wnętrz

Od urodzenia mieszkam w Szczecinie i uwielbiam to miasto. U nas dość dużo się dzieje i powstaje wiele nowych firm, dzięki czemu są nowe stanowiska pracy. Jakiś czas temu niedaleko mojego osiedla otworzyło się nowe biuro, w którym wykonywana jest architektura wnętrz i postanowiłam się tam przejść.

Architektura wnętrz ze Szczecina nie była znana

architektura wnętrzKiedy weszłam do środka, to był tam architekt wnętrz, który właśnie rozmawiał z jakimś klientem i ustalał z nim warunki współpracy. Ma wykonać dla niego projektowanie wnętrz w jego hotelach i zauważyłam, że jest to dość poważny biznesmen. Jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz, to nie mam w tym żadnego doświadczenia, ale chętnie obejrzę różne prace. Moja siostra niebawem chce kupić mieszkanie i wspominała, że przydałby jej się architekt wnętrz, który pomoże jej doskonale urządzić mieszkanie. Kiedy ten klient wyszedł to podszedł do mnie architekt wnętrz i zapytał czy może mi w czymś pomóc. Powiedziałam, że stylowa architektura wnętrz ze Szczecina nie jest mi znana, ale zainteresowałam się, ponieważ w mojej okolicy to pierwsza taka firma i byłam ciekawa jak tu wygląda. Architekt wnętrz był zaskoczony, ale nie miał żadnego klienta w tym momencie i poświęcił mi trochę czasu. Pokazał jak wygląda projektowanie stron oraz w jakich programach jest ono wykonywane. Dużo się dowiedziałam, jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz i byłam zachwycona. Za dwa lata mam zdecydować jaki kierunek studiów wybrać, więc może to będzie właśnie architektura wnętrz. Kto wie.

Podziękowałam za poświęcony czas i od razu jak wyszłam z tego biura to zadzwoniłam do siostry. Powiedziałam jej, że rozmawiał ze mną architekt wnętrz z nowej firmy, która powstała w szczecinie i poleciłam jej to miejsce. Na pewno będzie tam wykonana dla niej doskonała aranżacja i może śmiało się tam zgłosić.

Nowa architektura wnętrz w Szczecinie
Przewiń na górę