Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Nowość okrągłe poduszki na krzesła

Jako firma rodzinna, zajmujemy się produkcją rzeczy handmade. Głównie skupiamy się na robieniu produktów wykorzystując wysokojakościowe sznurki bawełniane. W naszej ofercie znajdziecie dywaniki małe, dywany duże, makramy, obrusy, a od niedawna do oferty weszły nowoczesne poduszki na krzesła.

Stylowe okrągłe poduszki na krzesła

poduszki okrągłe na krzesłaW dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne stały się wyroby własnoręczne. Obecnie jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się, wszystko dzięki reklamie w internecie, szczególnie dzięki social mediom. Naszym nowym produktem w ofercie są poduszki okrągłe na krzesła. Pomysł padł przypadkowo, gdy sami poszukiwaliśmy poduszek w takim kształcie do naszego mieszkania. Zawsze w jadalni mieliśmy krzesła z kwadratowymi poduszkami, a któregoś razu zapragnęłam zmian na okrągłe. Wtedy okazało się, że w ofercie na rynku jest mało poduszek w takim kształcie. Dlatego spróbowaliśmy, wprowadzić do naszej oferty taki produkt. Szybko okazało się, że obecnie jest popyt na nie. Nasze poduszki robione są z bawełnianego sznurka, w różnych kolorach. Dostępny jest wariant z frędzlami w stylu boho, bądź klasyczny. Jako że produkty robimy własnoręcznie, to jesteśmy otwarci na różnego typu propozycje klienta, odnośnie wzoru, koloru bądź wielkości poduszki. Na produkty zapewniamy gwarancję wytrzymałości materiału na pranie oraz codzienne użytkowanie.

Po kilku tygodniach sprzedaży, jesteśmy w stanie ocenić, że okrągłe poduszki są hitem sprzedażowym w tym sezonie. Oprócz zamówień na poduszki do krzeseł w jadalni bądź kuchni zaczęły się zamówienia na okrągłe poduszki w większym formacie np. na balkon czy taras. Poduszki te stały się nie tylko elementem, który poprawia komfort w siedzeniu, ale przede wszystkim ma walory estetyczne.

Nowość okrągłe poduszki na krzesła
Przewiń na górę