Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Parapety podlaskie nowym miejscem pracy

Parapety podlaskie

Tak dobrej wiadomości dla mieszkańców Białegostoku nie było już dawno. Urząd pracy ogłosił właśnie , iż w związku planowanym na przyszły miesiąc otwarciem dużego sklepu z elementami wyposażenia wnętrz pojawiło się około pięćdziesięciu nowych wolnych stanowisk pracy.

Parapety podlaskie będą dostępne

 

Parapety podlaskieJuż od kilku tygodni wiadomo było, że lada dzień zostanie ogłoszony proces rekrutacyjny nie spodziewano się jednak, iż sklep zgłosi aż tak duże zapotrzebowanie na pracowników. Kilka tygodni temu ogłoszono, iż to w Białymstoku powstanie kolejny sklep znanej w całej Polsce sieci sklepów w których klienci mogą nabywać takie elementy wyposażenia wnętrz jak drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, panele podłogowe, panele pcv, parapety podlaskie, listwy przypodłogowe oraz wiele innych. Sieć sklepów w Polsce istnieje już od kilkunastu lat, jednakże to jej pierwszy sklep w Białymstoku. Mieszkańcy miasta nie kryli zadowolenia, iż to właśnie nich powstanie kolejny sklep, gdyż było wiadomo, że pracę w nim znaleźć będzie mogło kilkanaście osób. Nie spodziewano się jednak, iż dyrekcja zdecyduje się na zatrudnienie aż takiej liczby pracowników. Wiadomo, iż poszukiwanych będzie kilka osób, które zajmować się będą obsług klienta oraz kilkanaście osób, których zadaniem będzie montaż zakupionych materiałów w domu klienta. Ponadto zatrudnionych zostanie też kilu pracowników biurowych.

Wiadomo, iż poszukiwana będzie osoba mająca zająć stanowisko kierownika sklepu, a także pracownicy zajmujący się marketingiem oraz sprawami personalnymi takimi jak naliczanie wynagrodzeń, urlopów itd. Zatrudnieni rozpoczną pracę już na początku przyszłego miesiąca, kiedy o planowane jest wielkie otwarcie sklepu.

Parapety podlaskie nowym miejscem pracy
Przewiń na górę