Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Plecak fanowski jako pomysł na prezent

Mój chłopak jest wielkim fanem science fiction. Czyta wszystkie książki i ogląda wszystkie filmy z tej tematyki. Za każdym razem jak pytam się go co by chciał dostać na urodziny czy święta to zawsze mówi, żeby mu jakąś książkę kupić, albo coś z jego ulubionymi bohaterami.

Plecak był funkcjonalny

http://waliza-online.pl/c/64/samsonite.htmlW tym roku zabrakło mi jednak pomysłów. Miał już notesiki, podkładki pod myszki, obudowę na telefon, czy plakaty z filmami science fiction. Co jeszcze mogłabym mu kupić? Ostatnio coś wspominał o tym, że przydałby mu się jakiś plecak podróżny. Jego jest w złym stanie, a teraz dużo wyjeżdżamy. Jednak taki zwykły plecak na pewno by go nie zainteresował, bo sam mógłby sobie taki kupić. Plecaki fanowskie najczęściej były bardzo drogie, podobnie jak inne akcesoria. Raz mi się udało samodzielnie wykonać kubek na zamówienie ze zdjęciem z filmu, jednak plecaków nikt tak nie robi. Czekałam na jakąś okazję i szukałam promocji. Tak znalazłam plecak z jednym z ulubionych bohaterów Maćka. Był czarny, więc pasował do mężczyzny, a jednocześnie był dobry dla fana. Jego cena może nie była najniższa, ale to w końcu prezent urodzinowy. Nie musiałam płacić za przesyłkę, a termin realizacji był krótki, więc plecak dojdzie do mnie na czas. Zarejestrowałam się w sklepie i złożyłam zamówienia. Czekając na przesyłkę zdążyłam też kupić ozdobne pudełko do zapakowania plecaka i jego ulubione ciasteczka jako dodatek. Taki słodki drobiazg zawsze się przydaje.

Maciek bardzo się ucieszył z prezentu. Dopytywał się nawet gdzie kupiłam takie cudo, bo może dokupiłby sobie jakąś ładną torbę do laptopa. Na pewno będzie używał plecaka na swoje dalekie wyprawy. Cieszę się, że trafiłam w jego gust, a prezent się spodobał.

Plecak dostępny jest na http://waliza-online.pl/c/64/samsonite.html

Plecak fanowski jako pomysł na prezent
Przewiń na górę