Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Poduszki do ogrodu na zamówienie

 

Uwielbiam swój ogród – wypoczywanie na świeżym powietrzu jest o wiele przyjemniejsze niż w domu. Kiedy tylko robi się ciepło od razu przenoszę się na ogród i tam spędzam popołudnia. Żeby dobrze mi się wypoczywało zainwestowałam w bardzo fajny zestaw mebli ogrodowych. Bardzo też dbam o to by fotele ogrodowe były jeszcze bardziej wygodne i kupuję poduszki na te meble.

Kwiatowe wzory poduszek pasują do mojego ogrodu

łaadne poduszki na zamówieniePraktycznie co roku kupuję nowe siedziska na meble ogrodowe. W zeszłym roku mój ogród zdobiły czerwone poduszki, która bardzo fajnie wyglądały wśród moich kwiatów na ogrodzie i tej całej zieleni. W tym roku zdecydowałam się by zaopatrzyć się w ładne poduszki na zamówienie, ponieważ chciałam by te siedziska bardziej pasowały do moich foteli ogrodowych. Zarówno jeżeli chodzi o wymiary, ale też i po prostu ich dizajn. Nie będę owijać w bawełnę – w sklepach ciężko jest znaleźć poduszki, które będą po prostu ładne. Znalazłam sklep on-line, w którym można było zamówić poduszki na fotele z wybranej przez siebie tkaniny i o wybranych wymiarach. Ja zdecydowałam się na wzór, jakiego jeszcze nigdy nie miałam na poduszkach w ogrodzie, a mianowicie duże, kolorowe kwiaty. Jest to wzór typowo wiosenny i niesamowicie mi się podoba. Idealnie wpasowuje się też do klimatu mojego ogrodu. Podobał mi się jeszcze prosty wzór w kratkę, ale stwierdziłam, że tym razem chcę trochę zaszaleć i postawić na bardzo nowoczesny i rzucający się w oczy dizajn.

Poduszki, które zamówiłam są niezwykle wygodne. Myślę, że wpływ na to ma ich miękkie wypełnienie i to, że jest one dość grube – mają 6 centymetrów. Głównymi materiałami, które zostały wykorzystane do uszycia tych poduszek jest poliester oraz wysokiej jakości bawełna. Do krzeseł poduszki te montuje się bardzo prosto, bo zwykłymi sznurkami.

 

Poduszki do ogrodu na zamówienie
Przewiń na górę