Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Polecany rower od Haibike

Jazda po górskich trasach jest bardzo atrakcyjną formą rozrywki dla wielu rowerzystów i miłośników gór, choć zdarza się iż nie mają oni dość kondycji, by pokonać nawet najłatwiejsze górskie trasy. Przez bardzo długi czas tacy rowerzyści nie mieli za bardzo możliwości by wybrać się w góry komfortowo, aczkolwiek od jakiegoś czasu ułatwiają im to elektryczne rowery górskie.

Najlepszy górski rower elektryczny

rower haibike hardnineGórskie rowery z napędem elektrycznym pojawiły się niedługo po tym jak rowery elektryczne zaczęły rozpowszechniać się w miastach i poza nimi. Jednym z pierwszych takich rowerów, i niewątpliwe jednym z najbardziej rekomendowanych rowerów elektrycznych do jazdy górskiej jest rower Haibike Hardnine. Jest to stosunkowo nowa konstrukcja, od niedawna dopiero używana przez entuzjastów górskiej jazdy na rowerze, aczkolwiek już zachwalana jest za łatwość prowadzenia, mocny silnik oraz bardzo pojemną baterię, dzięki której możliwa jest jazda z najwyższymi obrotami przez przeszło cztery godziny. Nie ma również najmniejszych przeciwwskazań by przełączyć rower na napęd manualny w razie gdyby nagle bateria uległa rozładowaniu. Rowery Hardnine to bardzo wytrzymałe maszyny, mające prostą konstrukcję w której praktycznie nie ma nic, co mogłoby ulec łatwemu uszkodzeniu. Są przystosowane doskonale do warunków w jakich mają jeździć, toteż ich mechanizmy są uszczelnione i wodoodporne, ale również i niepodatne na zakurzenie.

Komfortem przypominają wiele różnych rowerów ze średniej półki cenowej, i najczęściej są wyposażane w dodatkowe akcesoria, które mają na celu jeszcze wygodniejszą jazdę w najtrudniejszym terenie. Są one coraz bardziej rozpowszechnione wśród entuzjastów jazdy rowerowej, gdyż nie należą do szczególnie drogich rowerów, i są coraz szerzej dostępne.

Polecany rower od Haibike
Przewiń na górę