Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Pomagam siostrze w otwarciu biura podatkowego

Moja siostra zawsze była ambitna. Kiedy sobie coś postanowiła to robiła wszystko, ażeby to osiągnąć. Jej kolejnym planem w życiu była własna działalność i postanowiła dopiąć swego. Wiedziałam, że poprosi mnie o pomoc a ja chętnie jej udzielę.

Pomoc z biura podatkowego mojej siostry jest obszerna

pomocne biuro podatkowe w BydgoszczyMoja siostra zawsze się do mnie zgłasza jak potrzebuje pomocy. Jestem starsza i bardziej doświadczona, co zapewnia jej bezpieczeństwo, jeżeli ma podjąć jakieś poważne decyzje w życiu. Miała już plan na własną firmę i miało to być pomocne biuro podatkowe w Bydgoszczy, co uznałam za doskonały pomysł. Oczywiście od razu się z nią spotkałam i zapytałam ją o biznes plan, który jest niezbędny. Nie była przygotowana, dlatego zasiadłyśmy razem i wszystko zrobiłyśmy. Z resztą poszło już całkiem gładko i w niedługim czasie jej  pomocne biuro podatkowe w Bydgoszcz zaczęło działać. Matylda świadczy dla swoich klientów obszerną pomoc i odwiedzają ją różni ludzie, którzy potrzebują szybkiej i taniej pomocy. Jestem zadowolona, że w tak krótkim czasie zyskała tak wielu klientów. Ja sama do niej przychodzę, ponieważ jej pomocne biuro podatkowe w Bydgoszczy mieści się na tym samym osiedlu co mieszkam i mam po drodze. Siostra prowadzi dla mnie księgowość. Ja dzięki temu mam więcej czasu dla rodziny a ona pracy i zarobku. Z siostrą od zawsze się dogadujemy i pomagamy sobie nawzajem. Ostatnio do biura przyjęła praktykantkę, która bardzo dużo jej pomaga i w znacznym stopniu ją odciążyła w obowiązkach zawodowych.

Siostry biuro działa już ósmy rok. Teraz to jest ogromne biuro, które zatrudnia ponad dwadzieścia osób. Od samego początku wiedziałam, że odniesie ona sukces, ponieważ była na niego bardzo nastawiona. Zawsze jej się udaje, więc i teraz musiało.

Pomagam siostrze w otwarciu biura podatkowego
Przewiń na górę