Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Postaw na paczki świąteczne dla swoich pracowników

Przeciętny Polak spędza w swojej pracy prawie połowę swojego życia. Jeśli pracuje dla kogoś, na przykład w dużej korporacji, a statystyki mówią, że tego typu pracę wykonuje większość z nas, ważne aby jego pracodawca umiał doceniać jego wkład i zapał do codziennych obowiązków.

Dlaczego warto podarować firmową paczkę świąteczną

firmowe paczki świąteczneIstnieje wiele różnych form gratyfikacji pracowników, od kart po premie. Rzadko kiedy firmy i ich właściciele myślą o tym bardziej personalnie, indywidualnie. Weźmy na przykład święta. Gdy się zbliżają zazwyczaj stawia się na premie. Jednych może to cieszyć, inni pomyślą, że zostali potraktowani zbyt przedmiotowo. A co jeślibyśmy z pomocą firmy zewnętrznej zainwestowali w firmowe paczki świąteczne. Sami możemy zadecydować co w niej się znajdzie. Może to być jakiś pomysłowy i praktyczny gadżet z logo firmy, albo personalizowane notesy, butelka dobrego wina, czy też słodycze. A nawet wszystko w jednym. Do tego całość pięknie zapakowana – każdy chciałby dostać coś takiego od swojego szefostwa. Na rynku jest wiele firm, które proponują właśnie tego typu rozwiązania. Wiele z nich obsłuży naszą firmę kompleksowo: dobierze, zapakuje i dostarczy – a wiele z nich nawet doradzi. Warto dodać, że nie powstały one bez powodu, ponieważ jak wynika z badań, pracownik doceniony i zadowolony, będzie bardziej efektywnie wykonywał swoje obowiązki. A co za tym idzie, przełoży się to na wzrost naszej firmy. Każdy jest wygrany a firma prosperuje znakomicie.

Ponieważ święta są „za pasem”, pamiętajmy o tym, że to właśnie ci, którzy poświęcają te osiem godzin dziennie, pięć dni w tygodniu – a często nawet i dłużej – zasługują na prezent, który sprawi im nie tylko przyjemność ale i będzie miłym gestem ze strony pracodawcy. Nauczmy się doceniać siebie nawzajem.

 

Postaw na paczki świąteczne dla swoich pracowników
Przewiń na górę