Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Producent opakowań kartonu prowadzi w konkursie

Gospodarka w naszym kraju rozwija się dosyć prężnie. Jak wskazują ostatnie badania, coraz więcej osób planuje w najbliższych kilku latach otworzyć działalność gospodarczą z zamiarem współpracy z zagranicznymi rynkami. Aby wspomóc ten wzrostowy dla polskiego biznesu trend, polski rząd postanowił zorganizować kilka konkursów.

Kartonowe opakowania przepustką do sukcesu

producent opakowań kartonowych klapowychNajwiększym zainteresowaniem spośród wszystkich ogłoszonych dotąd poprzez nasz rząd konkursów, cieszy się ten dla średnich firm. Polega on na tym, żeby średnie przedsiębiorstwa stworzyły innowacyjne rozwiązanie w swojej branży,  które z sukcesem sprzeda się zarówno w Polsce, jak i na zagranicznych rynkach. Wszystko na ten moment wskazuje na to, że pewnym krokiem po zwycięstwo zmierza poznański producent opakowań kartonowych klapowych, który w ilości podpisanych kontraktów wyprzedza dość mocno drugie przedsiębiorstwo z Krakowa.  Firmie z Poznania udało się opatentować nowatorski system produkcji kartonów, które są dzięki temu wytrzymalsze i dużo prostsze do złożenia. Do tej pory udało się zdobyć zlecenia od siedmiu firm europejskich i dwóch gigantów ze Stanów Zjednoczonych. Jest to spory wyczyn. Konkurs przyciągnął bowiem ponad stu polskich przedsiębiorców. A jest o co walczyć. Zwycięzca dostanie od polskiego rządu kilkaset milionów złotych dofinansowania w rozwój firmy. Jest to ogromna szansa na mocne wybicie się i osiągnięcie ogromnego, globalnego sukcesu.

Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony za dwa miesiące. Pozostałe przedsiębiorstwa mają jeszcze czas na to, aby spróbować dogonić lidera z Poznania. Na razie jednak wszystko wskazuje na to, że producent pudełek kartonowych zgarnie całą nagrodę i zyska szansę ogromnego rozwoju. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników, gdyż sprzyja to mocno naszej gospodarce. 

Producent opakowań kartonu prowadzi w konkursie
Przewiń na górę