Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Profesjonalne lekcje tenisa jako miło spędzony czas

Chciałam dzisiaj opowiedzieć o miejscu do którego poszłam pierwszy raz kilka lat temu i w którym zostałam do dnia dzisiejszego. Jest to miejsce, gdzie pracują ludzie z pasją i każdą najdrobniejszą swoją energię przekazują z radością drugiej osobie.

Lekcje tenisa to czysta przyjemność

profesjonalne lekcje tenisa w WarszawieDzisiaj jako jedna z osób, które przebywa tam na co dzień i również uczy innych jak być lepszymi w tej dziedzinie jestem dumna, że doszłam już tak daleko i mogę przekazywać tą wiedzę innym osobom. Chciałam zaoferować profesjonalne lekcje tenisa w Warszawie. Posiadamy pełnowymiarową salę z czterema kortami tenisowymi, ich nawierzchnia to oczywiście nawierzchnia dywanowa, stworzona przez niemiecką firmę. Oprócz tego, posypana jest specjalnym, gumowym granulatem. Dzięki temu daje to efekt umiarkowanego poślizgu, zachowując równocześnie stabilność gracza. Taka nawierzchnia spośród tak naprawdę wszystkich sztucznych jest najbardziej przybliżona i najbardziej odzwierciedla grę na korcie ziemnym. Wiadomo, że kontuzje zdarzają się to normalna i naturalna rzecz przy uprawianiu sportu. Jednak żeby nasz klient nie miał absorbujących obciążeń,które niekorzystnie działają na stawy zawodnika pod warstwą dywanową zastosowaliśmy dodatkowo profesjonalne maty z tworzywa sztucznego, dzięki czemu dodatkowo zabezpieczyliśmy stawy naszego klienta. Zadbaliśmy o odpowiednią temperaturę na kortach, dla Państwa komfortu jest ona stabilna powyżej osiemnastu stopni Celsjusza, oraz posiadamy jako jedyni w Warszawie równomierne oświetlenie całej powierzchni kortu, sięgające nawet do tysiąca luksów.

Lekcje odbywają się 3 dni w tygodniu. Dodatkowo zapewniamy pełen, profesjonalny sprzęt. W swojej ofercie posiadamy również zintensyfikowane wakacyjne, wyjazdowe zajęcia: obozy tenisowe zwieńczone turniejem wewnętrznym. Naprawdę tenis to świetny sport dla każdego. 

Profesjonalne lekcje tenisa jako miło spędzony czas
Przewiń na górę