Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Remont balkonu – krok po kroku

balkon

Nasze mieszkanie z mężem kupiliśmy pięć lat temu. Było to mieszkanie kupione z rynku wtórnego. Oczywiście mieszkanie to wymagało zrobienie wielu remontów. Najpierw zaczęliśmy od rzeczy najbardziej pilnych. W końcu chodziło o to żeby jak najszybciej się tam wprowadzić i mieszkać.

Co należy kupić szykując się do remontu balkonu?

balkonI tak najpierw zrobiliśmy remont kuchni i łazienki. Potem oczywiście zostały wyremontowane wszystkie pokoje. Te wszystkie remonty trwały trochę czasu bo nie mieliśmy na to tyle środków żeby zrobić wszystko od razu. W tym momencie mogę powiedzieć, że nasze mieszkanie jest praktycznie wyremontowane. Został nam praktycznie tylko remont balkonu żebyśmy byli tak całkowicie zadowoleni. Na szczęście wiem, że mój mąż sam może zrobić taki remont. On jednak zna się praktycznie na wszystkim jeśli chodzi o remonty. Stwierdziliśmy, że musimy kupić okapniki balkonowe bo te, które mamy nie są do końca dobre. Chcę mieć płyty tarasowe na podkładkach i wiem w jakim sklepie mogę to dostać. Te płyty podobają mi się u mojej koleżanki i myślę, że u nas też będą ładnie wyglądały bo my także mamy duży balkon. A podkładki tarasowe chyba zamówimy przez internet bo widziałam, że jest znaczna różnica w cenie. W tym sklepie, w którym byliśmy były profile schodowe i jeden także musieliśmy kupić na ten stopień, który mamy. Wszystko trochę oczywiście kosztowało. Jednak ten balkon i tak bardzo długo czekał na remont. Mój mąż potrafi naprawdę bardzo szybko przeprowadzać takie remonty.

Także gdy już mieliśmy wszystko to wystarczył mu weekend na to żeby balkon wyglądał naprawdę dobrze. A kupiłam jeszcze oczywiście jakieś ładne dodatki. I teraz chętnie piliśmy z mężem kawę na balkonie. Gdy komuś pokazywałam nasz balkon to dużo osób było zdziwionych jak ładnie można zagospodarować przestrzeń na balkonie.

Więcej informacji na tronie novag.pl

Remont balkonu – krok po kroku
Przewiń na górę