Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Rodzaje materiałów, z których wykonane są torby

Torby skórzane Jeśli chcemy otrzymać torbę z prawdziwej skóry musimy wydać na nie duża ilość pieniędzy. Będziemy się nią jednak cieszyć przez długi okres czasu, ponieważ torebki skórzane charakteryzują się wytrzymałością.

Jakie rozróżniamy rodzaje materiałów?

Torebka reklamowaCieszą się dużą popularnością w świecie mody, ponieważ możemy otrzymać je w różnych ciekawych kształtach. •Torby płócienne z nadrukiem Tego rodzaju torby cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży, celebrytek, blogerek oraz modelek. Największą uwagę przykuwa napis jaki jest na takiej torbie. Napisy możemy zaprojektować sobie sami lub wybrać taki, jaki oferuje nam sklep. Musimy jednak pamiętać, że jeśli sami projektujemy taką torbę musi być ona przejrzysta i nie powinna zawierać dużo tekstu. Mają długie uszy co ułatwia ich noszenie oraz są bardzo pojemne. •Torby z filcu Takie torby możemy otrzymać z nadrukiem lub bez. Są bardzo ekologiczne. Miły w dotyku filc jak widać sprawdza się nie tylko jako materiał na kapelusze lub płaszcze. Wiele kobiet w ostatnim czasie zaczyna się decydować na taki rodzaj torby. Posiadają nieograniczoną paletę barw, więc każda z nas może wybrać torbę w kolorze jakim tylko zapragnie. Najczęściej sprawdza się torba na ramie, praktyczna na zakupy, ale również na spotkanie biznesowe lub codzienne wyjście. •Torby bawełniane z nadrukiem Torby te są bardzo podobne do toreb płóciennych. Posiadają długie uszy co przy robieniu zakupów znacznie ułatwia ich noszenie. Mają głębokie wnętrze oraz napis na przodzie torby. Nadruk w tym przypadku również możemy sobie sami zaprojektować. •Torby reklamowe z nadrukiem Najczęściej wykorzystywane przez firmy do chwytów marketingowych. Dostępne z foli, zwykłego materiału lub papiery. Są ekologiczne ponieważ podlegają recyklingowi co oznacza, ze znakomicie sprawdzą się jako torby na zakupy. •Torby zamszowe Idealnie sprawdzą się na codzienne wyjścia dla kobiet oraz na spotkania biznesowe.

Możemy otrzymać je z krótkimi uszami lub długimi co ułatwi nam przewieszenie ich przez głowę. Zazwyczaj są duże, dzięki czemu możemy je zabrać również na zakupy.

Rodzaje materiałów, z których wykonane są torby
Przewiń na górę