Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Romantyczna atmosfera dzięki woskom zapachowym

woski Kringle Candle

Jesienny, deszczowy wieczór nastrajał mnie sennie, ale nagły dźwięk dzwonka telefonu wyrwał mnie z tego nostalgicznego nastroju. Byłam zachwycona, gdy w słuchawce usłyszałam głos, na który tak długo czekałam.

Woski Kringle Candle – niezwykłe doznania zapachowe

woski Kringle CandleTo był mój Karol, facet, który wprowadził w moje życie niepokój i emocje, które przewróciły mój świat do góry nogami. Głos będę za dwie godziny, dodał mi werwy, której od dawna nie miałam. Nagły natłok myśli, co przygotować i nagle przyszedł mi do głowy świetny pomysł na zbudowanie nastroju. Znaliśmy się od dawna i wiedziałam, że zapach, jaki wyzwalają świeczki woodwick, będzie idealnym wstępem do dobrej atmosfery, chciałam, żeby poczuł się miło i bezpiecznie, dlatego wybrałam zapach świeżo pieczonych jabłek połączonych z akcentem karmelu, posypanych pachnącą waniliową kruszonką. Postanowiłam nadać wyjątkowego charakteru sypialni i na nocnej szafce postawiłam świece yankee candle w pięknej szklanej oprawie, zapach, jaki roznosił się po pokoju rozbudzał zmysły i przyciągał na myśl wspomnienia minionych lat. Byłam szczęśliwa i oszołomiona aromatami, jakie wyczuwałam w całym domu. Przygotowałam pyszną kolację, czerwone wino i było cudownie, rozmawialiśmy wiele godzin, nagle zauważyłam, że jest zmęczony, zaproponowałam relaksującą kąpiel. Zgodził się z ochotą a ja chciałam sprawić Karolowi dodatkową przyjemność, pokruszyłam, więc różne woski zapachowe i umieściłam w ceramicznym kominku. Rozgrzewające się woski i świece Kringle Candle wydawały woń trudną do ogarnięcia i opisania, zapach przypominał rześkie górskie powietrze z ośnieżonymi górami i pachnącymi jodłami. Chciałam, żeby Karol przeniósł się w miejsca, które kochał od dziecka w nasze piękne, skaliste Tatry. Udało się, mój facet był zauroczony pięknym bukietem zapachów, jakie podarowały mu woski Kringle Candle, czasami tak niewiele trzeba, żeby poczuć się wyjątkowo. Rano wstaliśmy w doskonałych nastrojach, wypiliśmy gorącą kawę i postanowiłam dać mojemu chłopakowi prezent, były to świece zapachowe idealnie dopasowane dla prawdziwego mężczyzny.

 

Zapach liści herbaty zanurzonych w koniaku oblanych nutą miodowego drewna to aromat, który sprawi, że twardy facet złagodnieje, będzie czuły i wyrozumiały. Jest wiele sposobów na skruszenie męskiego serca, ale świece zapachowe i woski zapachowe należą do najlepszych i najskuteczniejszych. 

Romantyczna atmosfera dzięki woskom zapachowym
Przewiń na górę