Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Rower jako prezent komunijny dla chłopca

Od momentu, w którym dostałam zaproszenie na Komunię mojego bratanka, zastanawiałam się nad tym, co powinnam mu kupić. Chciałam zachwycić go upominkiem, żeby sprawić mu sporo frajdy. Zanim zaczęłam szukać czegoś odpowiedniego, zapytałam pozostałe zaproszone osoby, by przez przypadek nie powtórzyć prezentu.

Prezent komunijny dla bratanka – rower

odpowiednie rowery na komunię dla chłopcaSpodziewałam się, że rodzice chrzestni mojego bratanka kupią mu rower – wiem, że marzył o takim prezencie. Okazało się jednak, że mają oni inne plany. Uznałam, że to rozwiązuje problem poszukiwania prezentu, ponieważ nie wyobrażam sobie Komunii bez roweru – niemal każde dziecko chciałoby otrzymać taki prezent. Zaczęłam więc przeglądać odpowiednie rowery na komunię dla chłopca. Miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś dobrej jakości, by wygodnie się na tym jeździło. Moją uwagę przyciągały rowery w ulubionych kolorach bratanka – chciałam znaleźć taki model, którego estetyka również mu się spodoba. Spędziłam trochę czasu na poszukiwaniu czegoś odpowiedniego, ale wydaje mi się, że było warto. Nie mogłam się doczekać, aż bratanek zobaczy prezent. Miałam wrażenie, że od samego początku rozglądał się za takim upominkiem. Jak tylko go zobaczył, od razu z uśmiechem na niego wskoczył. Trzeba było delikatnie wyregulować rower, by lepiej pasował do wzrostu, ale nie było to żadnym problemem.

Lubię dawać takie prezenty, które powodują uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Udało mi się to osiągnąć w przypadku bratanka oraz prezentu komunijnego. Wydaje mi się, że rower był strzałem w dziesiątkę. Bratanek jeździ na nim w niemal każdej wolnej chwili. Chwalił mi się, że rówieśnicy mu zazdroszczą modelu, który dla niego wybrałam, ponieważ świetnie się prezentuje i robi wrażenie. Był to więc bardzo udany zakup.

Rower jako prezent komunijny dla chłopca
Przewiń na górę