Ścianki do WC

Kabiny sanitarne i systemowe to produkty, które nasza firma produkuje z myślą o potrzebach wymagających osób. Rosnące oczekiwania gości w różnych punktach usługowych i sportowych, a także rosnąca świadomość przestrzegania zasad higieny sprawiają, że kabiny systemu doskonale odpowiadają na potrzeby nowoczesnych projektów oraz inwestorów korporacyjnych. Oferujemy trwałe i lekkie ściany systemowe, które doskonale sprawdzają się w różnych pomieszczeniach.

Systemowe ścianki do WC

ścianki systemowe wcWielkość pomieszczeń ma duży wpływ na zagospodarowanie przestrzenne. Kabiny sanitarne HPL idealnie pasują do każdej, nawet tej najmniejszej i niestandardowej. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na dowolne wykorzystanie kabin systemowych. Dostosowanie kształtu i rozmieszczenia elementów do istniejących warunków nie stanowi problemu dla poszczególnych produktów, ponieważ specjaliści pomogą wybrać najlepsze na rynku rozwiązanie w zakresie kabin i ścian systemowych. Kabiny sanitarne i ścianki systemowe wc, różnią się wyposażeniem i konstrukcją, co umożliwia dobranie produktów odpowiednich do warunków konkretnego pomieszczenia i  przestrzeni. Kabiny sanitarne projektowane są z myślą o funkcjonalności, a także zachowaniu estetyki i wysokiego standardu higieny w  różnego rodzaju przestrzeniach. Ciągłe użytkowanie kabin wymaga kontroli i czyszczenia produktu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom produkty wykonane są z materiałów HPL, które są łatwe w utrzymaniu czystości. Dbałość o szczegóły pozwala oferować najlepsze produkty na rynku. Na przykład system ACER posiada miękki system samo domykania, który umożliwia grawitacyjne zamykanie drzwi i demontaż okuć ze stali nierdzewnej. Oznacza to, że kabiny sanitarne można łatwo dezynfekować, gwarantując tym samym najwyższe standardy higieny.

Wyposażenie pomieszczeń w ściany sanitarne i systemowe to idealne rozwiązanie dla przestrzeni publicznych, gdzie wysoka jakość i trwałość pozwalają na wieloletnie użytkowanie. Kabiny sanitarne i systemowe wykonywane są  przez specjalistów, co pozwala na zastosowanie kabin w każdym pomieszczeniu.

Ścianki do WC
Przewiń na górę