Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Sklep szuka sprzedawcy autoklaw

autoklaw

Mój sklep prowadzę od dwóch lat i zawsze sobie radziłem sam. Ostatnio podjąłem współpracę z nowym producentem i na moich półkach w sklepie pojawiły się zupełnie nowe produkty. Zainteresowanie okazało się ogromne, więc uznałem, że będzie potrzebna mi pomoc do obsługi sklepu.

Kupiłem polecany autoklaw

autoklawOd kiedy sprzedaję między innymi myjki ultradźwiękowe czy też różnego rodzaju autoklawy to obroty w moim sklepie znacznie wzrosły i przychodzi więcej klientów. Pewnego razu jednego klienta interesowała nowa destylarka i kupił ją w ogromnych ilościach. Do tego kupił polecany autoklaw i wiele innych produktów. Pozostali klienci musieli poczekać, ponieważ obsługa tego zamówienia była nieco czasochłonna. Jeszce tego samego dnia zdecydowałem się na zatrudnienie pracownika. Wywiesiłem informację na witrynie, że szukam sprzedawcy od zaraz. Następnego dnia do mojego sklepu przyszła młoda dziewczyna, którą interesowała praca w moim sklepie. Zapytałem ją czy wie czym jest destylarka oraz jak działają autoklawy i czy wie do czego służą myjki ultradźwiękowe. Chcę, aby sprzedawca posiadał wiedzę na temat sprzedawanych produktów. Ta dziewczyna miło mnie zaskoczyła, ponieważ wiedziała dokładnie jak zbudowana jest destylarka oraz jakie ma zastosowanie. Zna wszystkie autoklawy i wie doskonale, jak je prezentować klientom. Myjki ultradźwiękowe również były jej znane co zdecydowanie przekonało mnie, by dać jej to zatrudnienie.

Byłem wielce zaskoczony jej ogromną wiedzą na temat tych produktów, ale jak sprawdziłem jakie studia ukończyła to wszystko stało się jasne. Trafiła mi się naprawdę świetna i doświadczona pracownica, która sprzeda myjki ultradźwiękowe na najwyższym poziomie. Teraz będę miał więcej czasu i nie będę musiał się obawiać, że jakiś klient będzie czekał na obsługę

Sklep szuka sprzedawcy autoklaw
Przewiń na górę