Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Skorzystałam z pomocy polecanej kancelarii adwokackiej

Kiedy nakryłam mojego męża na zdradzie, sprawa była dla mnie jasna. Musieliśmy się rozwieść. Nie wyobrażałam sobie dalej wspólnego życia. Miałam nadzieję, że mąż przyzna się do wszystkiego i uzna swoją winę. Niestety, szybko przekonałam się, że tak na pewno się nie stanie. Mąż jeszcze groził mi, że pozbawi mnie wspólnego majątku i praw do dzieci.

Gdzie w Bochni znajdę kancelarię adwokacką?

polecane kancelarie adwokackie bochniaWiedziałam, że nie mogę mu na to wszystko pozwolić. Jednocześnie zdawałam sobie sprawę z faktu, że sama sobie z tym wszystkim nie poradzę. Potrzebowałam dobrej pomocy prawnej. Musiałam jak najszybciej znaleźć polecane kancelarie adwokackie Bochnia to miejscowość, od której rozpoczęłam swoje poszukiwania. Całe szczęście dość szybko znalazłam tutaj kancelarię adwokacką, która specjalizowała się w sprawach cywilnych, w tym w sprawach rozwodowych, ustanowieniu opieki nad dziećmi oraz podziałem majątku. Wszystkie te zagadnienia mnie interesowały, dlatego nie wahałam się ani chwili dłużej i natychmiast udałam się do siedziby tej kancelarii. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ mieściła się ona niemal w samym centrum Bochni, blisko mojego miejsca zamieszkania. Na miejscu trafiłam na bardzo dobrego adwokata, który dokładnie mnie wysłuchał, zapoznał się z moimi dowodami, które od razu przyniosłam na spotkanie i zgodził się zostać moim pełnomocnikiem procesowym.

Szybko przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Przede wszystkim dlatego, że adwokat bardzo dobrze przygotował mnie na rozprawę sądową oraz z spotkanie z teraz już byłym małżonkiem. Dzięki jego pomocy doskonale zdawałam sobie sprawę z tego, jakie mam prawa i czego mogę domagać się w sądzie. Bardzo mi to pomogło i ostatecznie wszystko zakończyło się po mojej myśli. Cieszę się, że trafiłam do tej kancelarii.

Skorzystałam z pomocy polecanej kancelarii adwokackiej
Przewiń na górę