Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Śliczne wnętrza lokali

Każda porządna firma powstaje dzięki doskonałej współpracy wielu ludzi. Ważne jest to, aby niezależnie od dziedziny byli oni w swoim fachu profesjonalistami, wówczas niezależnie od tego, czy nasza firma potrzebuje doradcy biznesowego, czy aranżacji wnętrz, zawsze wiemy, że zajmą się jej potrzebami najlepsi z najlepszych.

Przepiękny wystrój wnętrza mojej firmy

pracownia aranżacji wnętrz lublinKiedy w mojej głowie dopiero rozkwitał pomysł założenia firmy, już tedy miałam pomysł na to, jak będzie wyglądało jej biuro oraz pracownia. Oczywiście nie wszystko w mojej głowie było zaprojektowane i, co więcej, pomimo faktu, że posiadam artystyczną duszę, tak wraz z zakupieniem odpowiedniego lokalu w którym miała miała mieścić się moja firma, pomimo szkicu w głowie, zupełnie nie wiedziałam, jak dokładnie rozplanować jej wygląd. Moja firma opiera się na szyciu ozdobnych zasłon oraz firan, dlatego też zależało mi niesłychanie na odpowiedniej, ciepłej i przytulnej estetyce. Tutaj z pomocą przyszła pracownia aranżacji wnętrz Lublin jest miastem zamieszkiwanym przez naprawdę doskonałych artystów choćby przez wzgląd na świetne uczelnie plastyczne znajdujące się w tym mieście, toteż wiedziałam, że o wystrój mojej firmy zadbają najlepsi z najlepszych. Po przedstawieniu tego, w jakich barwach widzę wnętrze swojego lokalu oraz jakiego typu dodatki najbardziej przypadają mi do gustu, zaczęliśmy wraz z przesympatyczną projektantką wnętrz wszystko powoli składać w sensowną całość. Nasze pomysły doskonale się uzupełniały, a projektantka przedstawiała mi coraz to nowsze i innowacyjne rozwiązania. Często też wybierałyśmy się na wspólne zakupy w celu dobrania odpowiednich materiałów niezbędnych do remontu firmy. 

Dzięki pracy projektantki moja firma wygląda jak ze snów. Pomimo dosyć niewielkich powierzchni biura i pracowni, całość sprawia wrażenie jasnych i przestronnych pomieszczeń. Dodatkowo klasyczne i niezwykle modne, szare ściany przeplecione z finezyjnymi wzorami o pięknych odcieniach fioletu, a także za sprawą wielu, oryginalnych dodatków, firma nabrała ciepłego, wręcz domowego wyrazu!

Śliczne wnętrza lokali
Przewiń na górę