Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Stały aparat na zęby

Mycie zębów i dbanie o nie to podstawy higieny osobistej. Zęby powinno się szczotkować kilka razy w ciągu dnia, przede wszystkim po jedzeniu. Regularne wizyty u dentysty pomagają zapobiec chorobom dziąseł i zębów, dlatego warto na nie uczęszczać. Białe i proste zęby są celem wielu osób. Można ten cel zrealizować, dbając o swój uśmiech.

Skuteczny aparat ortodontyczny

aparat ortodontyczny ceramicznyUżywki takie jak kawa, herbata, papierosy czy alkohol sprawiają, że zęby tracą swoją naturalną biel i stają się szare i nabierają żółtego odcienia. Żeby przywrócić zębom naturalny, biały kolor należy do ich szczotkowania używać wybielającej pasty, można też skorzystać z kuracji paskami wybielającymi czy wybielić zęby u dentysty. Na to w jaki sposób rosną zęby nie ma się wpływu, dlatego zęby wielu osób nie są idealnie proste. Istnieje jednak skuteczny sposób na wyprostowanie zębów, a jest to aparat ortodontyczny ceramiczny, dzięki któremu można skutecznie wyprostować zęby. Odpowiedni aparat ortodontyczny dobiera lekarz ortodonta w swoim gabinecie. Aparat należy nosić na zębach przez określony czas, dopóki się one nie wyprostują. Aparat ortodontyczny to dobra inwestycja. Taki aparat jest niezwykle skuteczny, zęby stają się proste i równe.

Idealnie proste zęby są jak najbardziej możliwe za pomocą aparatu ortodontycznego. Decydując się na stał aparat trzeba odbywać również wizyty kontrolne u ortodonty, który sprawdza postępu w procesie prostowania zębów. Kiedy zęby stają się całkowicie proste, można zdjąć aparat i cieszyć się ładnym uśmiechem. W odzyskaniu białego koloru pomagają wybielające pasty do zębów, paski wybielające czy profesjonalne wybielanie w gabinecie dentystycznym, co jest najdroższą opcją, ale bardzo skuteczną. Dbając o zęby można cieszyć się ładnym uśmiechem.

Stały aparat na zęby
Przewiń na górę